Saudi Aramco доводиться купувати нафту, щоб виконати свої зобов'язання перед зарубіжними НПЗ

Saudi Aramco доводиться купувати нафту, щоб виконати свої зобов'язання перед зарубіжними НПЗ

Нафтовий гігант купує сировину в ОАЕ, Кувейті, Бахрейні, Малайзії та Південній Кореї

Saudi Aramco доводиться купувати нафту, щоб виконати свої зобов'язання перед зарубіжними НПЗ
фото www.flickr.com/photos/160629899@N02/48768444233

Saudi Aramco купує нафту з сусідніх країн, щоб виконати зобов'язання перед зарубіжними НПЗ, після атак на нафтові об'єкти компанії 10 днів тому. Про це повідомляє Reuters.

Торговий підрозділ компанії домовляється про постачання нафти з Об'єднаних Арабських Еміратів і Кувейту, щоб виконати зобов'язання перед зарубіжними НПЗ, в тому числі в сусідньому Бахрейні, а також в Малайзії та Південної Кореї, повідомили джерела.

Aramco Trading Corp (ATC) не відповіло на прохання про коментар.

Хоча королівство повідомило, що повністю відновить постраждалу через атаки нафтовидобуток до наступного тижня, воно шукає допомоги у інших виробників в регіоні Перської затоки для забезпечення клієнтів і усунення можливих прогалин у зв'язку з тимчасовим збоєм, повідомили джерела.

За словами джерел, скорочення виробництва в Саудівській Аравії посилило попит ATC на зарубіжну нафту.

АТС домовляється про невеликі поставки нафти ОАЕ на бахрейнський НПЗ і інші заводи від державної нафтової компанії Абу-Дабі, повідомили два джерела.

«ADNOC (Abu Dhabi National Oil Co) відправить 2-3 мільйони (барелів легкої нафти марки) Murban в Бахрейн», – сказало одне джерело.

«Ми також бачили, що Murban відправили Saudi Malaysia», – сказало інше джерело, кажучи про Pengerang Refining and Petrochemical (PrefChem), СП малайзійської Petronas і Aramco.

ATC також купує нафту з ринку для забезпечення третього за величиною південнокорейського НПЗ S-Oil, з яким у Aramco також є спільне підприємство, сказали джерела.

S-Oil поставляється нафта з ОАЕ і Кувейту через торгові доми, включаючи BP, додали джерела.

Саудівська Аравія не буде імпортувати нафту для покриття внутрішніх потреб, сказало інше джерело.

«Навіщо це робити, (коли) у нас є запаси нафти?» – сказало воно.

Саудівська нафта експортується, додало джерело, «в точності як (і раніше), щоб задовольняти потреби ринку».

Нагадаємо: 14 вересня дрони завдали удару по нафтових заводах у Саудівській Аравії. В результаті цього нападу нафтовидобувна компанія Aramco, потужності якої зазнали повітряних ударів, скоротила видобуток нафти на 5 млн барелів на добу.​

Як повідомлялось, компанія заявила про плани до кінця вересня вийти на попередній рівень видобутку нафти на постраждалому від атаки дронами об’єкті.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло