Федеральний резервний банк Нью-Йорка анонсував вливання $1,5 тлрн в фінансову систему США
Заходи мають на меті послабити нестабільність на ринках, яку спричинив коронавірус

Федеральний резервний банк Нью-Йорка, який входить до загальної системи ФРС оголосив про плани вкласти понад $1,5 трлн в фінансову систему країни у зв’язку із нестабільність на ринках викликаною коронавірусом.
Як повідомляє CNN, окрім того, ФРС пообіцяв розпочати викуп низки казначейських облігацій (treasuries) – крок,який фактично знаменує собою повернення до програми покупки облігацій в кризовий період 2008 року, відомої як кількісне пом’якшення (QE).
Дії ФРС в Нью-Йорку ненадовго покращили настрої на Волл-стріт, піднявши американські акції з мінімумів, однак і це не допомогло врятувати ключові індекси від падіння.
Федрезерв має на меті послабити занепокоєння, що у банків не буде грошей для кредитування підприємств.
«Це зроблено для того, щоб у банків не виникало проблем з фінансуванням, – сказав головний стратег по глобальному ринку в Charles Schwab Джеффрі Кляйнтоп. – Ми маємо достатньо (ресурсів – ред.), щоб впоратись з кризою в галузі охорони здоров’я. Ми не хочемо, щоб компанії відчували, що банки відмовляться від своїх кредитних ліній та зіштовхнуться з проблемами ліквідності».
Нагадаємо: 12 березня, торги на європейських ринках відкрилися на відмітках набагато нижче, ніж днем раніше. На це вплинуло рішення італійської влади закрити в країні всі магазини, крім продовольчих та аптек, а також рішення президента США Дональда Трампа заборонити в’їзд до США з більшості країн Європи у відповідь на епідемію коронавірусу.
Рішення Трампа також завдало удару по цінах на нафту та азійських ринках акцій.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].