Захворіло у світі
63,894,184
Померло у світі
1,480,709
Вилікувалось у світі
41,051,676
Захворіло в Україні
758,264
Померло в Україні
12,717
Вилікувалось в Україні
369,054
Рада розгляне «антиколомойський» законопроєкт у другому читанні після Великодня — Корнієнко

Рада розгляне «антиколомойський» законопроєкт у другому читанні після Великодня — Корнієнко

Парламентарі планують прийняти зміни до регламенту 15 квітня та дочекатись, поки він увійде в дію

Рада розгляне «антиколомойський» законопроєкт у другому читанні після Великодня — Корнієнко
Олександр Корнієнко
Фото: Facebook

Верховна Рада зможе розглянути в другому читанні законопроєкт про банки в скороченому режимі після Великодніх свят. Про це повідомив перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко після засідання фракції 13 квітня, передає Інтерфакс-Україна.

«Якщо ми ухвалимо в середу, післязавтра, зміни до регламенту, а у нас є підозра, що їх заблокують постановою, як заблокували «землю». Нам потрібен буде тиждень, щоб розблокувати... Фактично після Великодня ми зможемо розблокувати й підписати законопроект про регламент. Він увійде в дію і наступного тижня після Пасхи або... на початку травня ми можемо переходити до скороченого розгляду законопроекту про банки», – сказав Корнієнко.

Планується, що банківський комітет узгодить текст розділів, куди увійде низка правок. Після цього парламентарі будуть голосувати за тексти розділів, відкидаючи відхилені комітетом правки. 

Корнієнко зазначив, що профільний комітет може розглядати поправки до законопроєкту за більш ліберальною процедурою.

«Там можна йти за так званим постатейним розглядом, коли розглядають кожну статтю і голосують незалежно від кількості поправок до неї, а всім ініціаторам поправок дається певний час, наприклад по дві хвилини – фактично на кожну статтю йде година... за попередніми підрахунками, комітету з питань фінансової, податкової та митної політики приблизно сім робочих днів треба, щоб у постатейному режимі розглянути», – пояснив Корнієнко.

Він наголосив, що в разі ухвали змін до регламенту, парламентарі зможуть швидко прийняти законопроєкт у залі.

Нагадаємо: в оновленій версії закону про державний бюджет закладено підтримку від міжнародних фінансових організацій, зокрема пряму підтримку Міжнародного валютного фонду. Міністерство фінансів закликає Раду прийняти банківський законопроєкт, який прискорить отримання допомоги від МВФ.

Після прийняття в першому читанні , до урядового законопроєкту №2571-д – так званого «антиколомойського» законопроєкту – який гарантує виведення з ринку неплатоспроможних банків та не дозволить повертати їх ексвласникам, внесли близько 16 тисяч правок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті