Microsoft вирішила відмовитися від пластику в упаковці і звести до мінімуму кількість відходів

Microsoft вирішила відмовитися від пластику в упаковці і звести до мінімуму кількість відходів

Компанія буде повторно використовувати обладнання своїх дата-центрів

Microsoft вирішила відмовитися від пластику в упаковці і звести до мінімуму кількість відходів
фото Shutterstock

Microsoft запланувала звести до нуля кількість вироблених відходів від безпосередньої діяльності, виробництва продуктів і упаковки до 2030 року, передає vc.ru.

ІТ-корпорація планує знижувати кількість твердих, побутових, будівельних і небезпечних відходів, а також утилізованої електроніки, використовуючи їх повторно або відправляючи на переробку. Вона має намір повністю відмовитися від використання одноразового пластику в корпоративній упаковці основних своїх продуктів і в дата-центрах до 2025 року, а також знизити кількість виробленого сміття.

Компанія побудує Microsoft Circular Centers (циркулярні центри Microsoft) для повторного використання серверів та обладнання своїх дата-центрів. Зараз у компанії близько 3 млн серверів, які вона використовує для підтримки хмарних сервісів. Обладнання, що вийшло з ладу, будуть на місці розбирати, сортувати, а потім повторно використовувати або продавати. За даними компанії, 70% небезпечних відходів – це електроніка.

Microsoft має намір інвестувати до фонду Closed Loop Partners, який підтримує проекти в сфері економіки замкнутого циклу. Крім того, вона буде заохочувати співробітників, якщо вони стануть залишати менше сміття.

До 2030 року Microsoft планує знизити не менше ніж на 90% кількість поховань твердих відходів, почати використовувати на 100% перероблювану упаковку в країнах-учасницях OECD (Організації сталого економічного співробітництва і розвитку), а також знизити як мінімум на 75% обсяг будівельних відходів.

Щороку по всьому світу виробляється 11 млрд тонн відходів, вказує компанія з посиланням на дані ООН.

У січні 2020 року Microsoft повідомила, що вкладе $1 млрд в розвиток технологій щодо усунення вуглецевого сліду і до 2030 року хоче досягти негативного рівня викиду вуглекислого газу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло