Mind ua: Леогеймінг хоче притягнути видання до відповідальності за правду

Mind ua: Леогеймінг хоче притягнути видання до відповідальності за правду

Незалежне бізнес-видання mind.ua також закликає колег не розповсюджувати неперевірені дані, якими маніпулює підприємиця Олена Шевцова у своїх приватних інтересах щодо обставин суперечок з медіа

Mind ua: Леогеймінг хоче притягнути видання до відповідальності за правду
Фото: pixabay.com

Mind не вбачає жодних підстав для оскарження будь-яких тез матеріалів видання у суді. Mind працює виключно за найвищими стандартами журналістики. Журналісти порталу у своїх матеріалах та розслідуваннях опираються лише на підтвердженні документально факти.

Видання і надалі відстоюватиме в суді своє право на незалежну журналістську діяльність.

Редакція підкреслює, що єдине чого може домогтись компанія Леогеймінг та її бенефіціари безперервними судовими позовами – це посилення журналістської уваги, та подальших розслідувань діяльності пов’язаних компаній. В тому числі – щодо невдалих спроб купівлі Айбокс банку, послуг «обналу» та залучення до схем виводу коштів громадян США, тощо.

Нагадаємо, 22 жовтня Mind спільно з журналістом-розслідувачем Любов Величко опублікували розслідування нелегальної діяльності компаній, що збирають кошти за поповнення віртуальних кабінетів онлайн-казино та онлайн-ігор.

У відповідь, Олена Шевцова (Дегрік) розмістила на деяких ресурсах новину про звернення до суду на Mind з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності автора матеріалу за публікацію фактів щодо роботи компанії ФК Леогейминг Пей.

Також, нагадаємо, що попередня судова суперечка між Оленою Шевцовою та виданням стосується публікації щодо рішення про позбавлення Tyme ліцензії на здійснення фінансових операцій з електронними коштами, яке було прийнято регулятором на вимогу Служби безпеки України. Причиною стало документальне підтвердження здійснення Tyme переказу коштів за посередництвом заборонених в Україні російських платіжних систем, «що становить ризики виникнення загроз національній безпеці України».

Mind оскаржив рішення Подільського районного суду м. Києва в апеляційному суді через свідоме ігнорування судом беззаперечних фактів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло