Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Samsung Display отримала ліцензію США на поставку дисплеїв Huawei

Samsung Display отримала ліцензію США на поставку дисплеїв Huawei

Це перший азіатський виробник, якому Вашингтон дозволив продовжити бізнес із китайською компанією

Samsung Display отримала ліцензію США на поставку дисплеїв Huawei
фото DR

За повідомленнями південнокорейських і міжнародних ЗМІ, Samsung Display отримала від влади США ліцензію на поставку своєї продукції компанії Huawei, пише DailyComm.

Як стверджують поінформовані галузеві джерела, південнокорейський виробник дисплеїв став першим азіатським виробником, якому Вашингтон дозволив продовжити бізнес із китайським технологічним гігантом після вступу в силу нових правил експортного контролю в середині вересня 2020 року. Останні наказують просити у США дозвіл на поставку продукції для Huawei, якщо при її виготовленні використовуються американські технології або ПЗ.

В результаті санкцій Huawei виявилася фактично відрізаною від ключових партнерів, які забезпечували її найважливішими деталями і напівпровідниковими компонентами. Зокрема, припинити поставки Huawei на вимогу США були змушені тайванський контрактний чипмейкер TSMC, корейські виробники мікросхем пам'яті і постачальники дисплеїв. У Huawei називають введені Вашингтоном обмеження агресією проти компанії і заявляють, що продовжать розвивати інноваційні технології, незважаючи на труднощі.

Оглядачі Nikkei відзначають, що Huawei – один із ключових клієнтів Samsung Display, що закуповують дисплеї на органічних світлодіодах (OLED) для висококласних смартфонів.

Втім, джерела сумніваються, що можливість закуповувати OLED-екрани у Samsung Display дозволить Huawei покращити ситуацію в своєму смартфонному бізнесі, оскільки постачальники пам'яті Samsung Electronics і SK Hynix все ще не отримали дозволу США на відновлення поставок для Huawei.

В SK Hynix підтвердили журналістам, що Вашингтон поки що не видав компанії відповідну ліцензію.

Варто додати, що до Samsung Display дозволи на поставку окремих видів продукції китайському вендору отримали американські виробники процесорів Intel і AMD, у яких Huawei закуповує чіпи для своїх ПК і серверного устаткування. На які саме види мікросхем поширюється видана ліцензія, американські чипмейкери не розкривають.

Раніше інформовані джерела заявили, що введені США санкції покликані перешкодити закупівлям Huawei передових напівпровідників і чіпів пам'яті. Оскільки виробництвом OLED-дисплеїв займаються безліч компаній по всьому світу, в тому числі китайських, необхідності заборони експорту цієї продукції немає.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті