Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Інвестори розмістили заявки на IPO Ant Group на рекордні $3 трлн

Інвестори розмістили заявки на IPO Ant Group на рекордні $3 трлн

Кількість заявок інвесторів в 872 рази перевищує кількість акцій

Інвестори розмістили заявки на IPO Ant Group на рекордні $3 трлн
фото DR

Роздрібні інвестори розмістили заявки на участь в первинному публічному розміщенні (IPO) компанії Ant Group акцій на рекордні $3 трлн, що стане найбільшим у світі, передає Reuters.

Подвійний лістинг Ant Group повинен зібрати близько $34,4 млрд, причому досить рівномірно між шанхайським ринком STAR і Гонконгом, що перевищить лістинг Saudi Aramco на суму $29,4 млрд в грудні минулого року.

Інвестори, як роздрібні, так і інституційні, поспішають купити Ant Group, яка управляє найбільшою платіжною платформою Китаю та іншими фінансовими послугами.

Шанхайський етап IPO залучив близько $2,8 трлн заявок від роздрібних інвесторів, що в 872 рази перевищує кількість акцій, призначених для них.

Гонконгський транш отримав заявок на $168 млрд, що в 389 разів більше, ніж запропоновані акції, заявили в п'ятницю обізнані джерела.

Заявки роздрібних інвесторів на суму $3 трлн, що еквівалентно ВВП Великобританії, приймаються на тлі хитких світових ринків напередодні президентських виборів у США на наступному тижні і похмурих перспектив світової економіки, пише видання.

Як повідомлялося, Ant Group достроково закрила книгу заявок в Гонконзі через високий попит на її рекордне IPO.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті