Фонд «Таблеточки» закликав не маніпулювати його ім'ям з метою тиску на суд проти Mind

Фонд «Таблеточки» закликав не маніпулювати його ім'ям з метою тиску на суд проти Mind

Фонд вважає неприпустимим втягувати його у спроби тиску на медіа

Фонд «Таблеточки» закликав не маніпулювати його ім'ям з метою тиску на суд проти Mind
@tabletochki

Благодійний фонд «Таблеточки» був використаний у спробі провести рейдерську атаку на видання Mind.ua та захопити домен, а також у брудній інформаційній кампанії. Зокрема, бізнесмени Альона Шевцова та Вадим Гордієвський – фігуранти розслідування – стверджують, що «засудять» Mind.ua на декілька мільйонів гривень, а виграш віддадуть у фонд «Таблеточки».

У свою чергу благодійний фонд «Таблеточки» заявляє, що не має жодного стосунку до судового позову, поданого до українського видання Mind.ua, і відповідно закликає не згадувати назву фонду в контексті судових розглядів.

Про це написано на сторінці фонду в Facebook.

«Днями низка українських ЗМІ поширила публічні заяви власниці фінансової компанії «Леогеймінг Пей» Альони Дегрік-Шевцової та засновника фінансової компанії «Альта Капітал» Вадима Гордієвського, у яких згадується фонд «Таблеточки». Зазначені керівники компаній публічно пообіцяли, що перекажуть підопічним фонду компенсації, у випадку виграшу судової справи про захист честі та гідності до видання Mind.ua», – йдеться в повідомленні.

«Ми вважаємо неетичним подібне згадування фонду в контексті цього та інших судових процесів, оскільки вважаємо, що це є тиском на громадську думку і суд, а також втягування фонду у судову справу, до якої фонд не має жодного стосунку», – зазначила прес-служба фонду «Таблеточки».

Друзі❗ Днями низка українських ЗМІ поширила публічні заяви власниці фінансової компанії «Леогеймінг Пей» Альони...

Опубліковано Таблеточки Четвер, 29 жовтня 2020 р.

Вони наголосили, що рішення про передачу коштів на благодійність може бути прийняте тільки після рішення суду, в іншому випадку – це недоречний піар та маніпуляція.

Фонд наполегливо просить не використовувати ім'я фонду в публічному просторі в рамках судового розгляду до винесення судового рішення.

Нагадаємо, незалежний журналістський бізнес-портал Mind, його головний редактор та журналісти стали жертвами інформаційної атаки. Також має місце спроба провести рейдерську атаку та захопити домен видання.

Атаку була завдано у відповідь на публікацію журналістського розслідування щодо схем роботи сервісів для поповнення рахунків онлайн-казино, лотерей, ігор тощо.

Mind заявляє, що у своїх матеріалах керується лише перевіреними фактами, джерелами та документами. Видання готове відстоювати кожну тезу та свою репутацію в судовому порядку. Також хочемо зазначити, що Mind (та його команда до заснування видання) не має жодної програної судової суперечки, що свідчить про те, що редакція працює чесно, професійно та за стандартами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті