Офіс генпрокурора відкрив провадження за кнопкодавство під час голосування за призначення Шкарлета

Офіс генпрокурора відкрив провадження за кнопкодавство під час голосування за призначення Шкарлета

Картка Григорія Суркіса від ОПЗЖ проголосувала «за», хоча самого Суркіса в залі не було

Офіс генпрокурора відкрив провадження за кнопкодавство під час голосування за призначення Шкарлета
Фото: Тетяна Довгань/Mind.UA

Офіс генерального прокурора за заявою фракції «Голос» відкрив провадження про неперсональне голосування у Верховній Раді під час розгляду питання про призначення Сергія Шкарлета міністром освіти й науки. Про це повідомила народна депутатка Інна Совсун на своїй сторінці у фейсбуці.

«У матеріалах вказано, що картка Григорія Суркіса від ОПЗЖ проголосувала «за», хоча самого Суркіса в залі не було… Голосів за призначення міністра освіти й науки у Верховній Раді не було, тепер це мають довести правоохоронні органи», – наголосила вона.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Розслідування доручили провести Державному бюро розслідувань (ДБР).

Правоохоронці відкрили справу за ч. 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, а також штраф.

Нагадаємо: 17 грудня Верховна Рада призначила Сергія Шкарлета повноцінним міністром освіти. Табло показало рівно 226 голосів «за» – мінімум, необхідний для призначення. 

Раніше повідомлялося, що генпрокуратура з другої спроби відкрила справу проти «кнопкодава» Іванчука.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло