Регулятор ФРН «дав добро» на завершення «Північного потоку – 2», відкинувши заперечення екологів

Регулятор ФРН «дав добро» на завершення «Північного потоку – 2», відкинувши заперечення екологів

Природоохоронна організація DUH заявила, що подасть апеляцію. Цей крок знову загальмує видачу дозволу на будівництво до прийняття судом рішення

Регулятор ФРН «дав добро» на завершення «Північного потоку – 2», відкинувши заперечення екологів
фото www.nord-stream2.com

У Німеччині дві екологічні організації зазнали невдачі в спробі заблокувати подальше будівництво суперечливого газопроводу з Росії в ФРН «Північний потік – 2». Як повідомляє DW, Федеральне відомство з морського судноплавства і гідрографії (BSH) 1 квітня відхилило заперечення Німецького союзу охорони природи та біорізноманіття (NABU) і природоохоронної організації Deutsche Umwelthilfe (DUH) «після ретельного їх вивчення». В результаті цього дозвіл BSH на подальшу прокладку газопроводу залишається в силі.

Саме NABU і DUH опротестували виданий в січні BSH дозвіл на подальшу прокладку газопроводу, який стосувався прокладення труб на ділянці протяжністю 16,5 км в економічній зоні ФРН в Балтійському морі.

Екологи вважають, що трубоукладальні роботи матимуть негативні наслідки для морської екосистеми і заповідної зони для птахів в цьому районі. BHS, однак, відхилив ці заперечення «після нової всеосяжної перевірки», підсумувавши, що значних негативних наслідків для морської екосистеми і заповідної для птахів зони в Померанській бухті можна не боятися.

DUH вже заявила, що подасть апеляцію на рішення німецького регулятора. Цей крок знову загальмує видачу дозволу на будівництво газопроводу до прийняття судом рішення по даному питанню.

Наразі залишається укласти близько 121 км (5%) від загальної протяжності газопроводу

Нагадаємо: днями держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Сполучені Штати нарощуватимуть санкції проти «Північного потоку – 2».

До цього в «Газпромі» заявили, що будівництво «Північного потоку – 2» однозначно буде завершено в цьому році.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло