Українська делегація у ТКГ більше не відвідуватиме Мінськ для перемовин – Резніков

Українська делегація у ТКГ більше не відвідуватиме Мінськ для перемовин – Резніков

Резніков пояснив, що Білорусь перебуває під впливом Російської Федерації, а тому довіри до цієї країни немає

Українська делегація у ТКГ більше не відвідуватиме Мінськ для перемовин – Резніков
Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков
Фото: УНІАН

Українська делегація у Тристоронній контактній групі (ТКГ) не відвідуватиме Мінськ для безпосередніх перемовин та зустрічей після скасування карантинних обмежень. Про необхідність шукати іншу країну повідомив віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Ми категорично повідомили, що не будемо брати участь в засіданнях Тристоронньої контактної групи, якщо раптом завершаться карантинні обмеження і буде запропоновано продовжити ці консультації, як раніше безпосередньо в Мінську. Ми пояснили, що українська делегація не буде спрямовувати своїх членів делегації в Мінськ для зустрічей в реальному житті, все одно прийдеться шукати іншу країну, інше місто», – сказав Резніков.

Віцепрем'єр-міністр зауважив, що Білорусь перебуває під впливом Російської Федерації, а тому довіри до цієї країни немає.

Раніше керівник української делегації у ТКГ, перший президент України Леонід Кравчук сказав, що не бачить потреби переносити переговорний майданчик ТКГ із Мінська. Білорусь жодним чином не бере участі у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, тому немає потреби переносити переговорний майданчик в інше місце через протестні акції в країні.

Водночас він зауважив, що «треба передбачати все».

Міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков пропонував у рамках «Плану спільних кроків», який має припинити війну на Донбасі, створити у Тристоронній контактній групі пʼяту робочу групу – з питань повернення кордону під контроль України.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло