Засновник Ethereum пожертвував понад $1 млрд на боротьбу з COVID-19 в Індії

Засновник Ethereum пожертвував понад $1 млрд на боротьбу з COVID-19 в Індії

Криптомільярдер також вніс великі пожертвування в ще кілька фондів

Засновник Ethereum пожертвував понад $1 млрд на боротьбу з COVID-19 в Індії
фото TechCrunch

Засновник Ethereum Віталік Бутерін пожертвував понад мільярд доларів на боротьбу з коронавірусом в Індії. Загалом він пожертвував $1,5 млрд у вигляді криптовалюти різним некомерційним організаціям і фондам, повідомляє TJournalз посиланням на TechCrunch.

Бутерін перевів 500 ETH (Ethereum) і понад 50,7 трлн «мем-монет» Shiba Inu (SHIB) загальною вартістю близько $1,14 млрд до фонду India COVID-Crypto Relief. Він надає медичну допомогу і предмети першої необхідності під час епідемії коронавірусу в Індії.

Транзакція викликала паніку серед деяких інвесторів, і курс SHIB впав більш ніж на 35% за останні 24 години.

Представники фонду подякували Бутеріну в Twitter. Вони пообіцяли «вдумливо» продати отримані монети, «щоб забезпечити досягнення наших цілей по боротьбі з Covid-19».

Бутерін також перевів Ethereum і Dogelon Mars на $336 млн у некомерційну організацію Methuselah Foundation, яка розвиває тканинну інженерію і регенеративну медицину. Понад 13 000  монет Ethereum (більше $50 млн) вирушили в організацію Givewell, яка курирує благодійні фонди по всьому світу.

Мільярдер зробив пожертвування в Gitcoin (допомагає розробникам проектів із відкритим кодом), MIRI (займається створенням безпечного штучного інтелекту) і Charter Cities Institute (займається вирішенням глобальних проблем у відокремлених містах).

На початку травня журнал Forbes назвав Бутеріна наймолодшим криптомільярдером у світі. Капіталізацію Ethereum оцінюють в $389 млрд, що поступається тільки біткойну з капіталізацією в $1,05 трлн.

Індія продовжує встановлювати антирекорди по поширенню Covid-19. Щодня в країні фіксують понад 300 000 заражень. Система охорони здоров'я країни ледве справляється з таким навантаженням.

Ще одна причина нового стрибка поширення інфекції – нові штами коронавірусу, в тому числі з подвійною і потрійною мутацією. Останній з'явився через об'єднання трьох різних штамів Covid-19. За словами експертів, новий варіант більш заразний і швидше поширюється.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті