Індія вимагає, щоб соцмережі видалили згадки про «індійський штам» COVID-19

Індія вимагає, щоб соцмережі видалили згадки про «індійський штам» COVID-19

Такі згадки «індійського варіанту», на думку влади, викликають нерозуміння і завдають шкоди іміджу країни

Індія вимагає, щоб соцмережі видалили згадки про «індійський штам» COVID-19
фото www.flickr.com/photos/187979470@N08/49764356166/

Міністерство інформаційних технологій (ІТ) Індії направило всім компаніям соціальних мереж лист з проханням видалити будь-який контент, в якому згадується «індійський штам» коронавірусу. Про це йдеться у листі, з яким ознайомилося агентство Reuters.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила 11 травня, що варіант коронавірусу B.1.617, вперше виявлений в Індії торік, класифікується як такий, що викликає глобальну стурбованість.

Уряд Індії виступив із заявою, в якій говориться, що повідомлення засобів масової інформації, в яких використовується термін «індійський варіант», є безпідставними, наголосивши, що ВООЗ класифікувала цей варіант як B.1.617.

«Це повна брехня. Немає такого варіанту COVID-19… ВООЗ не пов'язала термін «індійський варіант» з варіантом коронавірусу B.1.617 в жодного зі своїх повідомлень », йдеться в листі.

Урядове джерело повідомило Reuters, що такі згадки «індійського варіанту» викликають нерозуміння і завдають шкоди іміджу країни.

Зв'язатися з Міністерством інформаційних технологій агентству для отримання коментарів не вдалося.

Між тим, у всьому світі лікарі та експерти в області охорони здоров'я зазвичай посилаються на варіанти коронавірусу в залежності від того, де вони були виявлені. Сюди входять варіанти для Південної Африки і Бразилії.

Один з керівників соціальних мереж сказав, що буде складно видалити весь контент, який використовує це слово, оскільки таких повідомлень сотні тисяч. Він додав, що «такий крок призведе до подальшої цензури на основі ключових слів».

Індія посідає друге місце у світі за кількістю випадків COVID-19 і щодня реєструє близько 250 000 інфекцій і 4000 смертей.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло