Власник сервісу OnlyFans з українським корінням став мільярдером

Власник сервісу OnlyFans з українським корінням став мільярдером

Його статки американський Forbes оцінив в $1,8 млрд

Власник сервісу OnlyFans з українським корінням став мільярдером
фото DR

Власник популярного у виробників еротичного контенту сервісу OnlyFans Леонід Радвінський став доларовим мільярдером. За оцінкою Forbes, статки бізнесмена становлять приблизно $1,8 млрд.

Як пише видання, Радвінському належить близько 75% компанії Fenix International, в структуру якої входить OnlyFans. Сервіс дозволяє ділитися контентом в обмін на щомісячні пожертви і особливої популярності набув після початку пандемії.

У минулому році виручка OnlyFans зросла на 540% в річному вираженні і склала $400 млн, кількість платних користувачів зросла більш ніж на 500%, до 82 млн осіб, а кількість активних авторів збільшилася до 1,6 млн осіб, пише Forbes.

Платформу OnlyFans створив у 2016 році британський підприємець Тім Стоклі, син колишнього інвестиційного банкіра Гая Стоклі. Зараз Тім Стоклі обіймає посаду генерального директора компанії. Радвінський купив 75% сервісу в 2018 році. Його засновники не розкрили суму угоди, але відзначили, що бізнесмен має «значний досвід» у цій сфері і розділяє «схоже бачення» майбутнього платформи, писала Financial Times.

Біографія Радвінского до придбання OnlyFans майже невідома, відзначає Forbes. Виданню вдалося з'ясувати, що на початку 2000-х він створив «невелику імперію» веб-сайтів з порнопосиланнями. Вони дозволяли бізнесмену заробляти, стягуючи з партнерів (власників аналогічних веб-сторінок і порносайтів) плату за кожен клік. За даними позову, поданого компанією Радвінського Cybertania до реєстратора доменів Verisign, один з таких сайтів приносив до $5000 щодня і близько $1,8 млн за рік.

На особистому сайті Радвінського йдеться, що він – «іммігрант з України в першому поколінні». За даними Baza, сім'я Радвінських переїхала в США з Одеси, коли Леоніду було 6 років.

Нагадаємо, стало відомо, хто організував зйомки оголених дівчат на балконі хмарочосу в Дубаї, серед яких 12 українок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті