Toyota поглинула американський стартап, який займається автономними технологіями

Toyota поглинула американський стартап, який займається автономними технологіями

Carmera спеціалізується на технології створення точних тривимірних карт місцевості

Toyota поглинула американський стартап, який займається автономними технологіями
фото www.flickr.com/photos/dennism2/34478836051

Підрозділ японського автомобільного концерну Toyota Motor Corp. for Technology Research оголосила про придбання американської компанії Carmera, яка надає цифрові послуги для автономних транспортних засобів, такі як карти. Як повідомляє Nikkei Asia Review, фінансові угоди не розкриваються. Операцію з поглинання Carmera уклала дочірня компанія японського автогіганта – Woven Planet, яка консолідує проєкти, що мають відношення до автоматизації водіння.

Цей крок підкреслює прагнення Toyota більш активно брати участь в розробці автономних транспортних засобів, в той час, як конкуренція між традиційними концернами і технологічними гігантами, такими як Apple і Amazon, стає все напруженішою.

Придбання Carmera надасть Toyota доступ до карт з високою роздільною здатністю в реальному часі і даними краудсорсингу, які необхідні для позиціонування або навігації автономних транспортних засобів.

«Це дуже добре підходить для нашої глобальної експансії як компанії», – сказав генеральний директор Woven Planet Джеймс Куфнер.

Woven Planet був створений в січні для розробки мобільних технологій зі штучним інтелектом. Нагадаємо: компанія будує прототип «міста майбутнього» під назвою Woven City біля підніжжя гори Фудзі, що працює на водневих паливних елементах.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло