Українські прикордонники почали проводити електронну перевірку COVID-сертифікатів

Українські прикордонники почали проводити електронну перевірку COVID-сертифікатів

Прикордонники отримали електронні пристрої з програмним забезпеченням «SafeBorder»

Українські прикордонники почали проводити електронну перевірку COVID-сертифікатів
фото: dpsu.gov.ua

Українські прикордонники почали проводити електронну перевірку COVID-19-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію людей, негативний результат тестування або одужання. Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

У пресслужбі ДПСУ зазначили, що прикордонники отримали електронні пристрої з програмним забезпеченням «SafeBorder». Воно передбачає можливість автоматизованої перевірки документа. Щоб здійснити перевірку прикордоннику достатньо просканувати QR-код COVID-сертифікату та отримати на екрані гаджету підтвердження статусу документа.

Від початку застосування програмного забезпечення прикордонники вже перевірили понад 60 000 цифрових COVID-сертифікатів при оформленні в’їзду людей до України. Найчастіше електронні сертифікати використовуються в пунктах пропуску на західній ділянці кордону та в столичних аеропортах, повідомили у відомстві.

На сьогодні до довірчої мережі цифрових COVID-сертифікатів під’єднані майже 40 країн, серед яких країни – члени ЄС: Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, а також країни, які не є членами ЄС: Україна, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Сан-Марино, Швейцарія, Ватикан, Південна Македонія, Туреччина.

Нагадаємо, ЄС визнав українські COVID-сертифікати.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло