Живі інсталяції з голосами відомих українців: в Києві показали «Світ Велетнів»
Новини компаній

Живі інсталяції з голосами відомих українців: в Києві показали «Світ Велетнів»

Виставка триватиме до 31 жовтня

Этот текст также доступен на русском
Живі інсталяції з голосами відомих українців: в Києві показали «Світ Велетнів»

Цього уікенду в столичному Голосіївському парку стартувала тематична виставка аніматроніків «Світ Велетнів». Це справжній тематичний парк казкових персонажів, всі герої якого «оживають» та розмовляють з гостями голосами відомих українців. Прототипами головних героїв виставки стали Віталій Кличко, Павло Зібров, Сергій Лиховида, Володимир Горянський, Ольга Сумська, Виталій Борисюк, Дмитро Ступка, LAUD, Анатолій Анатоліч, Аліна Паш, Сергій Лиховида, Андрій Немодрук, Сніжана Єгорова та Андрій Джеджула.

За словами організаторів, всього в парку представлено понад 30-ти аніматронних фігур, які досягають 5-ти метрів у висоту. Спеціально під проект організатори створили книги для дітей з історією про добрих та злих Велетнів, анімаційні мультфільми та кілька промо роликів, які можна буде побачити на сторінці в YouTube:

«Це не просто виставка в класичному розумінні, а ціла історія про добрих та злиих велетнів, в яку може зануритися кожен відвідувач нашого парку. Ви зможете познайомитися з мирними жителями поселення або відчути себе героєм, поборовшись із злими Велетнями з Долини Туманів. Такого ще не було в Україні та навіть в Європі, тому сподіваємось, що українці її оцінять», – каже організатор виставки, засновник компанії World of impressions Денис Погорєлко.

Крім основних композицій, в парку представлена тематична анімація, мерчі, сувенірна продукція та зона фуд-кортів для дорослих і дітей.

Де: парк Голосіївський

Коли: з 03.09 по 31.10

Вхід: платний

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло