Скандальновідомому чиновнику Нацполіції Шевцову запропонували звільнись за власним бажанням – джерела

Скандальновідомому чиновнику Нацполіції Шевцову запропонували звільнись за власним бажанням – джерела

Шевцов отримав пропозицію від керівництва написати заяву про звільнення протягом найближчих двох тижнів, повідомляють джерела

Скандальновідомому чиновнику Нацполіції Шевцову запропонували звільнись за власним бажанням – джерела
Фото: ua.depositphotos.com

Заступнику керівника головного слідчого управління Нацполіції Євгену Шевцову запропонували звільнитись за власним бажанням. Про це Mind стало відомо з декількох поінформованих джерел одночасно.

За даними джерел, Шевцов отримав пропозицію від керівництва написати заяву про звільнення протягом найближчих двох тижнів.

Євген Шевцов протягом останніх років неодноразово опинявся у центрі корупційних скандалів, а також відзначився погрозами журналістам та народним депутатам України.

Шевцов офіційно є найбагатшим поліцейським України. У своїй декларації за 2020 рік у розділі «Доходи» він повідомив, що його родина заробила за минулий рік більш як 90 млн грн. Загальна сума грошових активів родини задекларована на рівні 94,3 млн грн. Власні доходи Євгена Шевцова, вказані в декларації, є цілком пристойними для його посади в Україні – 412 000 грн за рік. Все решта заробила для родини дружина Євгена Шевцова – Альона Шевцова. Остання своєю чергою відома, як засновник та власник платіжної системи Leo (ТОВ «ФК Леогеймінг Пей»).

У 2019 році про ігорний бізнес Євгена та Альони Шевцових писав сайт «Апостроф». У статті зокрема було згадано, що перед тим, як обійняти посаду в Нацполіції у 2017 році, Шевцов працював комерційним директором «ФК «Леогеймінг Пей».

Того ж року Масі Найєм у своїй статті «У МВС треба змінювати зміст, а не фасад» написав: «Поки Євген Шевцов буде в поліції, це буде шкодити Арсену Авакову, керівництву поліції та загалом – системі внутрішніх справ».

У 2020 році народний депутат України від фракції «Голос» Олександра Устінова зібрала підписи 50 депутатів і надіслала звернення Арсену Авакову з проханням забезпечити об’єктивне, повне та неупереджене розслідування можливого вчинення протиправних дій Євгеном Шевцовим. Приводом для звернення стало розслідування журналістів «Бігус.Інфо», які з'ясували, що Олена Шевцова отримала в подарунок нежитлові приміщення в центрі Києва площею понад 500 метрів. Про це йшлося в матеріалі «Дружині слідчого Нацполіції подарували ресторан з «чорною» історією».

19 серпня 2021 року Mind здобув важливу перемогу у Верховному Суді в акціонера Leogaming та Ibox Альони Шевцової, дружини Євгена Шевцова. Вона погрожувала журналістам та досі організовує інформаційну кампанію проти видання та його головного редактора. Після публікацій про просування російських нелегальних онлайн-казино, які обслуговує «Айбокс банк», редакція Mind опинилася під безпрецедентним тиском чорного піару та судових позовів від банку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті