Російська влада не повідомляє про втрати особового складу у війні проти України з кінця березня

Російська влада не повідомляє про втрати особового складу у війні проти України з кінця березня

Бі-бі-сі з'ясовувала, куди та з якими травмами везуть російських військових із України

Російська влада не повідомляє про втрати особового складу у війні проти України з кінця березня
Фото: bbc.com

Що сталося. Російська влада не повідомляє про втрати особового складу у війні проти України з кінця березня. У рф понад 140 військових госпіталів, але поранених вивозять і до цивільних лікарень, а лікарів з усієї країни відряджають до прикордонних районів.

Джерело. Про це повідомляє «BBC News. Русская служба».

Докладно. Як зазначає видання, навіть у центральних військових шпиталях лікарі рятують не всіх, а родичі військових шукають для них у соцмережах донорів та гроші на реабілітацію.

Бі-бі-сі з'ясовувала, куди та з якими травмами везуть російських військових із війни в Україні.

Щонайменше 50 військових госпіталів та цивільних лікарень по всій росії приймають поранених.

З перших днів війни поранені російські солдати та офіцери поступали до госпіталів у регіонах, що межують із росією, – переважно у Білгородську область. Там військових госпіталізували, зокрема, до цивільних лікарень. Бі-бі-сі має копію документа, що підтверджує, що в білгородській лікарні №2 проводили складні нейрохірургічні операції.

У діагнозах – численні осколкові та вогнепальні поранення, зокрема голови, що вимагають трепанації черепа для видалення гематом.

Для посилення медичного персоналу до прикордонних регіонів Федеральне медико-біологічне агентство відправляє своїх співробітників з усієї країни. Командирують їх, зокрема, в цивільні лікарні. Перші медики поїхали до Бєлгородської області на четвертий день війни.

З найважчими травмами переводять до центральних лікарень, наприклад до Військово-медичної академії у Петербурзі. Там виявилися не зовсім готові до напливу поранених. За словами співрозмовника Бі-бі-сі, клініки ВМА, розраховані більш ніж на 2500 ліжок, переповнені. У реанімації ВМА неодноразово не вистачало штатних ліжок.

Незабаром після початку війни у ​​ВМА та Бєлгородській області шукали донорів – крові не вистачало, особливо рідкісних груп.

Медикаменти для поранених військових у шпиталі та на фронт продовжують збирати волонтери. Для деяких госпіталів вони шукають милиці, тростини та холодильники.

За поранення військовим належать великі компенсації, але, як показує практика, не за всі каліцтва можна отримати ці гроші.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло