росія почала відправляти на зберігання до Гани непродану через ембарго нафту
рф видобуває нафти більше, ніж може продати

росія відправила танкер з нафтою до Гани, щоб залишити паливо в резервуарах для зберігання.
Джерело. Про це пише Bloomberg з посиланням на джерела та дані трекінгових сервісів.
Деталі. Перший принаймні з 2018 року танкер із російською нафтою прибув у п'ятницю до міста Тема. Судно Theseus близько 600 тисяч барелів російської нафти з порту в Чорному морі. За словами джерел агентства, паливо має бути завантажене у резервуари для зберігання у Темі.
Коли танкер прямував до країни, генеральний директор Національного нафтового управління Гани сказав, що відвантаження палива буде заблоковано, якщо судно прямує до країни. Однак після заходу Theseus до територіальних вод Гани чиновники припинили відповідати на запити журналістів.
Bloomberg зазначає, що Гана сама є експортером нафти.
Як пише агентство, трейдери можуть шукати на ринку нових покупців російської нафти після того, як Євросоюз припинив майже весь морський імпорт із країни у грудні.
Європейське ембарго зробили москву надзвичайно залежною від постачання до Китаю та Індії, пише агентство. Однак закупівель тільки цих країн не вистачає для того, щоб росія могла реалізувати всю нафту, що виробляється. У середині лютого віце-прем'єр росії Алєксандр Новак заявив, що з березня видобуток нафти росією скоротиться на 500 тисяч барелів на добу, тобто приблизно на 5%.
В адміністрації президента США говорили, що скорочення пов'язане з нездатністю росії продати всю видобуту нафту.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].