Мінекономіки назвало сектори, які першими виграють від «промислового безвізу»

Мінекономіки назвало сектори, які першими виграють від «промислового безвізу»

Під час Міжнародного форуму німецькі вчені представили методологію для стимулювання якості

Мінекономіки назвало сектори, які першими виграють від «промислового безвізу»

Першими секторами промислової продукції, які зможуть реалізовуватися в рамках «промислового безвізу» (Угоди ACAA) стануть низьковольтне електричне обладнання, електромагнітна сумісність обладнання, машини. 

Про це йдеться в пресрелізі Мінекономіки.

Україна з 2006 року вела підготовку до укладення Угоди АСАА. Наразі Мінекономіки за участі інших центральних органів влади та представників всіх елементів інфраструктури якості продовжують роботу в цьому напрямку.

24 квітня за ініціативи департаменту технічного регулювання Мінекономіки та за участі провідних європейських і міжнародних експертів відбувся онлайн Міжнародний форум “АСАА як інструмент відновлення економіки України: діалог з бізнесом”. 

Мета проведення заходу – залучення вітчизняних виробників до процесу підготовки  укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угода ACAA).

Під час заходу представили методологію Calidena. Її розробив та впроваджує Фізико-технічний інститут Німеччини (PTB) для стимулювання якості в ланцюжках створення вартості. Calidena спрямована на систематичну підтримку вдосконалення національної інфраструктури якості у країнах, що розвиваються, і країнах, що перебувають на етапі трансформації.

Серед європейських і міжнародних партнерів на Форумі виступили посадовці Представництва ЄС в Україні, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Шведського інституту стандартів (SIS), ООН з промислового розвитку (UNIDO), проєкту технічної допомоги за підтримки PTB та проєкту Twinning «Посилення інституційної спроможності Мінекономіки в галузі національної інфраструктури якості». 

Бекграунд. Раніше Mind писав, яка користь Україні від промислового безвізу, і чому не прагнути пришвидшення його отримання.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло