Книжка «Незламні» Вікторії Покатіс вийшла у Великобританії та Польщі
Партнерський матеріал

Книжка «Незламні» Вікторії Покатіс вийшла у Великобританії та Польщі

До книжки увійшли 30 історій жінок-військових, волонтерок, засновниць фондів, парамедикинь

Книжка «Незламні» Вікторії Покатіс вийшла  у Великобританії та Польщі

Перші примірники «Незламних» («Invincible») англійською та українською мовою були надіслані до одного з найбільших розповсюджувачів книжок у світі – компанії Gardners у Великій Британії. Також примірники українською мовою були надіслані для продажу на платформу Allegro.pl у Польщі.

«Щойно книжка була зверстана і пішла у друк, ми почали працювати над її перекладом, щоб встигнути презентувати її у квітні у Лондоні. Адже нашою метою з самого початку був – вихід на міжнародний ринок, щоб по всьому світу продати один мільйон екземплярів. Окрім англійської версії також плануємо перекласти книжку ще й німецькою мовою та маємо велику надію, що ці дві країни – це лише початок мандрування цієї книжки у світі», – коментує авторка книжки «Незламні» Вікторія Покатіс.

Це стартові поставки, через які видавництво розповсюджує книжку на міжнародному ринку, а також продовжує активно розповідати світу про незламну волю до Перемоги українського народу і роль українських жінок у війні.

«Сьогодні важливо продовжувати розповідати про Україну, українців та їхні подвиги на всіх мовах світу. Щоб іноземний читач мав можливість долучитися до історій, розказаних нашими волонтерами, військовими, внутрішньо переміщеними особами, полоненими. Для нас цінно, щоб такі книжки як «Незламні» Вікторії Покатіс поширювалися читацькими спільнотами англійською мовою, і світ продовжував дізнаватися, який жорстокий і підступний наш ворог», – наголошує СЕО національної книжкової платформи Yakaboo Олена Безугла.

Книжка «Незламні» («Invincible») вийшла в українському видавництві Yakaboo Publishing 1 лютого 2023 року. До книжки увійшли 30 історій жінок-військових, волонтерок, засновниць фондів, парамедикинь, які з початком повномасштабної війни забезпечують воїнів амуніцією та дронами, реабілітують поранених та дітей з психічними травмами, забезпечують країну гуманітарною допомогою, відкривають реабілітаційні центри та вибудували справжній тил.

У книжці зібрані історії таких героїнь, як Марта Левченко, Ольга Руднєва, Лейла Туваклієва, Вікторія Тігіпко, Юлія Микитенко, Інна Поперешнюк, Аліса Коваленко, Наталія Ємеліна, Регіна Кошова, Ольга Кудіненко, Ірина Сампан, Анастасія Леонова, Оксана Місюра, Інга Кординовська, Олена Шевченко, Надія Омельченко, Ірина Іванчик, Юлія Панкова, Ірина Іванчик, Інна Скаржинська, Віталія Панкул, Олена Стрижак, Наталія Мосейчук, Ксенія Драганюк, Ольга Белицька, Катерина Смірнова, Настя Тиха, Оля Рондяк, Катерина Смірнова.

На сьогоднішній день «Незламні» вже вийшли другим накладом українською мовою, а також англійською.

Книжку можна замовити за посиланням: https://nezlamni-book.com/.

Для довідки

«Gardners» – це одна з найбільших дистриб'юторських компаній у Великій Британії. Спеціалізується на постачанні книжок (паперових та електронних) та інших товарів у книгарні, бібліотеки, інтернет-роздріб та інші точки продажу. Більшість книжкових магазинів Великої Британії отримують книжки від Gardners як головного розповсюджувача.

Компанія пропонує послуги з постачання книжок, логістики, інвентаризації, обробки замовлень та багато інших послуг для продавців книжок. А також інтернет-платформу для замовлення та відстеження товарів.

Gardners виступає в якості посередника між видавцями та роздрібними продавцями, допомагаючи забезпечити широким асортиментом книжок клієнтів у Великій Британії та інших країнах.

«Allegro.pl» – це один з найбільших онлайн-торгових майданчиків в Польщі. Сайт дозволяє користувачам купувати та продавати різноманітні товари, такі як електроніка, одяг, домашні товари, книжки та багато інших.

«Allegro.pl» був заснований у 1999 році і швидко став популярним майданчиком для онлайн-торгівлі в Польщі. Сервіс надає можливість як професійним продавцям, так і приватним особам створювати свої власні магазини на платформі, розміщувати оголошення про продаж товарів та послуг, а також здійснювати торгівлю в аукціонному форматі.

«Allegro.pl» є однією з ключових платформ для електронної комерції в Польщі та часто розглядається як аналог американського «eBay» або американського та європейського «Amazon».

Yakaboo – українська національна книжкова платформа, послугами та продуктами якої користуються більш ніж 3,5 млн клієнтів по всьому світу.

Компанія співпрацює з найбільшою кількістю видавництв (партнерами є понад 500 українських і закордонних компаній) та пропонує понад 200 тисяч книжок 71 мовою у паперовому, електронному та аудіо форматах.

У мобільному додатку Yakaboo – найкращий вибір українських електронних та аудіокнижок та можливість створювати корпоративні бібліотеки для компаній. Читачами додатку вже стали понад півмільйона українців.

Компанія працює на ринку e-commerce з 2004 року та доставляє книжки по Україні та в будь-яку країну світу. Проєкт Yakaboo «Платформа+» надає українським видавництвам та авторам комплекс послуг з організації друку, зберігання та розповсюдження книжкової продукції по Україні та за її межами.

Компанія також має власне видавництво – Yakaboo Publishing, пріоритетним напрямом якого є видання української та перекладної нон-фікшн літератури, дитячих книжок та художніх бестселерів.

Місія Yakaboo – зробити Україну найбільш читаючою країною Європи. Нація, яка читає навіть у часи війни – непереможна!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло