ЄС пропонує заборонити експорт верстатів, літієвих батарей та двигунів для дронів у рф – Bloomberg

ЄС пропонує заборонити експорт верстатів, літієвих батарей та двигунів для дронів у рф – Bloomberg

У разі ухвалення пропозиції до списку організацій з обмеженою торгівлею додадуть понад 30 компаній

ЄС пропонує заборонити експорт верстатів, літієвих батарей та двигунів для дронів у рф – Bloomberg
Фото: Getty Images

ЄС пропонує у рамках 12-го пакету санкції проти росії заборонити експорт верстатів, літієвих батарей і двигунів для дронів, які країна-терорист використовує для виготовлення зброї проти України.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на внутрішні документи ЄС.

Зазначається, що в разі ухвалення пропозиції, до списку організацій з обмеженою торгівлею додадуть понад 30 компаній. Йдеться про фірми в Казахстані, Узбекистані, Сингапурі та кілька російських машинобудівних компаній.

Окрім цього, Євросоюз пропонує додати до списку заборонених товарів хімікати, термостати та серводвигуни для безпілотників.

У виданні уточнюють, що пакет передбачає заборону на російські алмази з 1 січня, а також поступове введення непрямої заборони на імпорт російських алмазів, оброблених у третіх країнах. Заборона узгоджується з G7.

Очікується, що новий пакет санкцій вплине на експорт та імпорт із росії приблизно на 5 млрд євро.

Наголошується, що пропозиція міститься в пакеті санкцій ЄС, який включає заходи для кращого дотримання обмеження цін на російську нафту. Зауважується, що країни-члени збираються обговорити пропозиції цього тижня, і вони можуть змінитися, перш ніж їх буде схвалено.

За даними видання, основна мета нових санкцій полягає у подальшому придушенні здатності країни-терориста обходити санкції ЄС і спонсорувати свою військову машину, а також урізати джерела доходів рф.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Єврокомісія підготувала 12-й пакет санкцій проти росії, до якого ввійде заборона на імпорт алмазів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло