Навіть на другому році війни Україна готова допомагати європейській «зеленій» енергетиці – голова ДТЕК
ДТЕК побудував 114 МВт вітряних електропотужностей по всьому світу й інвестував при цьому 200 млн євро

Навіть на другому році війни Україна готова допомагати європейській «зеленій» енергетиці.
Про це заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі.
ДТЕК побудував 114 МВт вітряних електропотужностей по всьому світу й інвестував при цьому 200 млн євро.
Місяць тому компанія оголосила про другу фазу інвестування 450 млн євро в підтримку вітряних потужностей Данії і постачання вітряних турбін до країни.
Під час війни ДТЕК відновив лінію електропередач, аби поліпшити інтернаціональне з'єднання з енергосистемами інших країн.
Трейдингова компанія ДТЕКу вже бере участь в угоді щодо постачання СПГ до Греції, яка передбачає використання українського гостьового сховища, яке є найбільшим у Європі та забезпечує енергетичну безпеку для Європи.
«Сьогодні ми розробляємо перший проєкт акумуляторних сховищ у Польщі. Минулого місяця ми замовили першу вітряну електростанцію, побудовану в Румунії за останні 10 років. Усе це роблять українські фахівці і завдяки обладнанню, привезеному з України. Це лише деякі приклади того, що можна зробити під час війни і яку роль може відіграти Україна в «зеленій» енергетиці Європи», – сказав Тімченко.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].