Польща і країни Балтії пропонують заборонити ввезення російського ЗПГ

Польща і країни Балтії пропонують заборонити ввезення російського ЗПГ

Вони хочуть внести цю заборону в новий пакет санкцій, який планується прийняти до річниці вторгнення

This text is also available in English
Польща і країни Балтії пропонують заборонити ввезення російського ЗПГ
фото DR

Польща та країни Балтії пропонують включити до 13-го пакету санкцій проти росії заборону на імпорт із рф зрідженого природного газу (ЗПГ) та алюмінію, повідомляє DW з посиланням на польського чиновника.

Крім того, Польща та країни Балтії пропонують заборонити наукову співпрацю та фінансування спільних наукових досліджень.

Серед інших пропозицій чотирьох країн – подальші заходи боротьби з обходом санкцій, посилення обмежень в авіаційній сфері та розширення списку забороненої продукції, що використовується для виробництва дронів.

2023 року країни Євросоюзу збільшили імпорт ЗПГ з росії на 40% порівняно з довоєнним періодом, писало агентство Reuters.

Найбільшими імпортерами стали Іспанія та Бельгія. Міністр енергетики Іспанії Тереза Рібера тоді заявила Reuters, що російський ЗПГ стане темою переговорів ЄС щодо санкцій.

Країни Євросоюзу почали обговорювати новий пакет санкцій щодо росії за вторгнення в Україну минулого тижня, повідомляло агентство Bloomberg.

Черговий, 13-й пакет санкцій планується прийняти до другої річниці початку війни – 24 лютого.

До нього, як очікується, увійдуть нові списки фізичних та юридичних осіб, нові торгові обмеження та додаткові заходи боротьби з обходом санкцій як через компанії в ЄС, так і в третіх країнах, писало Bloomberg.

Санкції обговорювалися під час зустрічі послів ЄС. Досягти угоди до 24 лютого буде непросто, оскільки затвердження минулого пакету вимагало кількох тижнів переговорів, наголошує агентство.

Бекграунд. Також повідомлялося, що Фінляндія планує заборонити імпорт російського зрідженого газу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло