Німеччина зібрала понад 500 доказів воєнних злочинів рф у війні проти України – DW

Німеччина зібрала понад 500 доказів воєнних злочинів рф у війні проти України – DW

Окрім цього, влада країни допитала понад 160 свідків

Німеччина зібрала понад 500 доказів воєнних злочинів рф у війні проти України – DW
Фото: Pexels

Німеччина зібрала понад 500 доказів воєнних злочинів рф у війні проти України та допитала понад 160 свідків.

Про це повідомив міністр юстиції ФРН Марко Бушманн, передає DW.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«Ми хочемо переконати більше жертв або свідків травмуючих подій ділитися своїми даними з поліцією… Кожна фотографія і кожне відео на мобільному телефоні можуть сприяти розслідуванню. Кожен, хто видаляє такі матеріали, лише допомагає російським воєнним злочинцям», – наголосив Бушманн в інтерв'ю газеті Bild am Sonntag.

Зазначається, що наступного тижня у Мінюсті ФРН відбудеться конференція з міжнародного кримінального права. Зокрема, на ній обговорять збільшення кількості атак російських безпілотників на цивільні об'єкти України.

«Якщо російський безпілотник навмисно наводиться військовим на житловий будинок, де перебувають лише цивільні, ідеться про воєнний злочин», – пояснив Бушманн.

Окрім цього, німецька сторона має намір посилювати співпрацю з Україною, Польщею та США. Бушманн додав, що новий польський уряд відіграє важливу роль у розслідуваннях, «оскільки країна не лише межує з Україною, але й прийняла мільйони українських біженців».

Він також висловив сподівання, що «російський президент владімір путін одного дня відповість за свої дії в суді».

«Я знаю, що для цього нам знадобиться багато терпіння», – додав міністр.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна й Німеччина підписали угоду про гарантії безпеки.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло