Центр громадського здоров'я від МОЗ порадив українцям говорити про психічне здоров'я не лише з фахівцями

Центр громадського здоров'я від МОЗ порадив українцям говорити про психічне здоров'я не лише з фахівцями

Публічне та відкрите обговорення психічного здоров’я є кроком до зменшення стигматизації та дискримінації

Центр громадського здоров'я від МОЗ порадив українцям говорити про психічне здоров'я не лише з фахівцями.

Про це йдеться на сайті центру.

За словами фахівців, публічне й відкрите обговорення психічного здоров’я є важливим кроком для зменшення стигматизації та дискримінації, які часто пов’язані з темою ментального здоров'я. Однак ці розмови потребують добирання правильних слів і виразів.

У центрі також пояснили, що використання некоректної та деструктивної лексики осоромлюють людину з психічним розладом і принижують її. Зокрема, стигматизація може призвести до браку розуміння, булінгу, харасменту тощо.

Тож для того, аби сприяти подоланню дискримінації, у МОЗ порекомендували ділитися своїми історіями щодо психічного здоров'я, організовувати заходи, присвячені цій темі, а також використовувати для цього соціальні медіа.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що USAID в Україні фінансує конкурс на отримання грантів для надання послуг із ментального здоров'я. Кожен проєкт-переможець зможе отримати до $100 000 на період реалізації.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло