Супутникові знімки показують, що понтонний міст, який намагалися встановити росіяни, зник

Супутникові знімки показують, що понтонний міст, який намагалися встановити росіяни, зник

Починаючи з 16 серпня, українські удари вивели з ладу три мости через річку Сейм

Супутникові знімки показують, що понтонний міст, який намагалися встановити росіяни, зник
NASA FIRMS \ svoboda.org

Згідно із супутниковими знімками, повідомляє Радіо Свобода, збудований російською армією понтонний міст через річку Сейм у Курську зник.

На знімках NASA FIRMS від 19 серпня не видно жодних слідів понтонного мосту, а за 500 метрів від його місцезнаходження видно дим, імовірно, від вибуху.

«На супутникових знімках досі видно другий понтонний міст, встановлений російськими військами на схід від села Глушково», – йдеться в повідомленні.

Російська армія почала облаштовувати понтонні переправи через річку Сейм після того, як українські війська, наступаючи з півдня, завдали ударів по стаціонарних мостах у цьому районі.

Згідно з повідомленням, з 16 серпня українські удари вивели з ладу три мости через річку Сейм – біля населених пунктів Глушково, Зване і Кариж.

У неділю українські війська знищили критично важливий автомобільний міст у Курську, залишивши російські війська й цивільних на території розміром приблизно з Люксембург фактично відрізаними від підкріплень чи можливості втекти.

З 12 до 15 серпня українські далекобійні артилерійські підрозділи використовували американські ракети GMLRS, щоб уразити третій міст через річку біля Глушкового, приблизно за 8 км на схід від Званого. Удари утворили щонайменше чотири великі пробоїни в бетоні мосту. За словами представника ВПС України, 16 серпня авіаційна керована бомба остаточно зруйнувала міст.

Бекграунд. У понеділок, 19 серпня, Президент Володимир Зеленський заявив, що українські війська взяли під контроль понад 1250 кв. км території та 92 населених пункти Курської області, наступного дня Головнокомандувач Сирський сказав, що їхня кількість зросла до 93.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло