У Пентагоні заговорили про «перемогу України» замість просто «захисту від російської агресії»

У Пентагоні заговорили про «перемогу України» замість просто «захисту від російської агресії»

Військовий експерт звертає увагу на зміну риторики оборонного відомства

У Пентагоні заговорили про «перемогу України» замість просто «захисту від російської агресії»
M1117 Armored Security Vehicle

Як стало відомо сьогодні, США оголосили новий пакет військової допомоги Україні на суму 375 млн.

Як вказано на сайті Пентагону, в пакет, зокрема, ввійшли різні боєприпаси для артилерії калібру 105 мм і 155 мм та HIMARS, а також авіаційні боєприпаси систем «повітря – земля», проте без уточнення, що йдеться про авіабомби Joint Standoff Weapon дальністю до 130 км.

Крім того, буде надана легка броньована техніка – light tactical vehicles, бронемашини M1117 і MRAP.

Повідомляється також про передачу інженерної техніки та патрульних човнів.

Військовий експерт Ігаль Левін звертає увагу, що в повідомленні Пентагону зі списком озброєнь в прикінцевому абзаці змінилася риторика.

Раніше при виділенні всіх попередніх пакетів допомоги Україні він звучав стандартно:

«Сполучені Штати продовжуватимуть співпрацювати з 50 членами Альянсу та партнерами через Контактну групу з питань оборони України та пов'язані з нею коаліції сил та засобів для задоволення невідкладних потреб України на полі бою та захисту від російської агресії».

Тепер цей абзац звучить так:

«Сполучені Штати продовжать співпрацювати з 50 союзниками та партнерами в рамках Контактної групи з оборони України та пов'язаних із нею коаліцій щодо забезпечення військового потенціалу, щоб надати Україні підтримку, необхідну для перемоги у війні».

Бекграунд. Як повідомлялося, президент Джо Байден заявив, що США оголосять про «серію дій» на підтримку України – ця ініціатива, ймовірно, включатиме пакет військової допомоги на суму $8 млрд, повідомляло Reuters.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло