В Україні відбувається програма з ментальної підтримки журналістів, які працюють з чутливими темами

В Україні відбувається програма з ментальної підтримки журналістів, які працюють з чутливими темами

Супровід надається на безоплатній основі за підтримки партнерів або коштом редакцій

В Україні відбувається програма з ментальної підтримки журналістів, які працюють з чутливими темами
Фото: ініціатор програми Фундація «Суспільність»

В Україні відбувається програма з психологічної підтримки журналістів, які працюють з чутливими темами Mental Support for Media.

Про це йдеться на сайті програми.

«Ми допомагаємо зміцнювати життєстійкість українських медіа та надаємо психологічну підтримку журналістам, які працюють з чутливими темами. Супровід надається на безоплатній основі за підтримки партнерів або за рахунок коштів редакцій», – вказано на сайті.

Зазначається, що програма забезпечує:

  • діагностику психологічного стану команди;
  • просвітництво і навчання на перетині професійних компетенцій і навичок турботи про себе;
  • доступ до індивідуальних консультацій з фахівцями психічного здоров’я;
  • організацію заходів з відновлення для команди.

«Ми постійно розширюємо коло редакцій, яким надаємо супровід, виходячи з наявних можливостей програми. Супровід можуть отримати всі доброчесні українські редакції незалежно від розміру, місцезнаходження чи форми власності», – наголосили у програмі.

Наголошується, що надіслати звернення можуть як офіційно працевлаштовані журналісти, так і фрілансери, які працюють з чутливими темами.

Уточнюється, що професійна психологічна допомога у форматі супроводу включає 4 компоненти: діагностику, навчання, індивідуальні консультації та заходи з відновлення журналістів та журналісток.

«Заявки можуть подавати релоковані медіа, внутрішньо переміщені представники і представниці редакцій, а також медійники і медійниці регіональних ЗМІ, які працюють з травматичним контентом», – резюмували на сайті. 


Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Київ створив систему з безоплатного надання послуг у сфері ментального здоров'я. Відповідні послуги в повному обсязі можуть отримати як кияни, так і внутрішньопереміщені особи.

Тим часом Червоний Хрест забезпечив понад 900 консультацій у мобільних пунктах ментальної підтримки. Консультації надані у Запорізькій, Миколаївській та Херсонській областях.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло