МЗС Німеччини висловило «жаль», що Україна буде використовувати протипіхотні міни
Німеччина та Україна – на відміну від США – є підписантами конвенції, яка забороняє використання таких мін

Рішення України використовувати протипіхотні міни для відбиття російських атак викликає жаль, заявило в п'ятницю Міністерство закордонних справ Німеччини після того, як президент США Джо Байден схвалив їх поставку Києву.
«Викликає жаль, що Україна змушена вдаватися до таких кроків в умовах війни», – заявив представник МЗС ФРН, якого цитує Reuters.
Агентство нагадало, що Німеччина та Україна – на відміну від США – є підписантами Оттавської конвенції, яка, серед іншого, забороняє використання або передачу протипіхотних мін.
Нагадаємо, у вівторок 19 листопада газета The Washington Post повідомила, що Байден санкціонував передачу протипіхотних мін Україні для посилення оборони країни від російської агресії.
На думку Пентагону, передача мін є одним з найбільш корисних кроків, які може зробити адміністрація нинішня США, щоб допомогти уповільнити російські атаки, зазначало WP.
США вже надали Україні інший тип протипіхотних мін – Claymore. Вони встановлюються над землею і запускаються оператором. При правильному використанні вони дозволені Конвенцією про заборону мін.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].