росія втрачає артилерійську перевагу над Україною – Sky News
Зазначається, що ворог компенсує це застосуванням авіабомб

За даними західних чиновників, здатність рф домінувати на полі бою за допомогою артилерії значно зменшилася, але вона компенсує це застосуванням авіабомб.
Про це повідомляє Sky News.
Зазначається, що співвідношення снарядів, які випускають російські та українські війська, тепер становить 1,5 до 1 на користь рф, тоді як на початку війни цей показник був щонайменше 5 до 1 або навіть вищим.
Основні причини зменшення значної російської артилерійської переваги:
- Обмеження виробництва в росії, оскільки її оборонна промисловість стикається зі складнощами у виготовленні нових боєприпасів через санкції.
- Труднощі логістики, які виникли через проблеми з транспортуванням боєприпасів залізницею до лінії фронту.
- Українські удари дронами, які успішно та цілеспрямовано атакують російські склади з боєприпасами, зокрема на російській території, а також місця зберігання північнокорейських запасів.
- Допомога Заходу Україні, яка збільшилася та пришвидшилася, що сприяло зміцненню арсеналу ЗСУ.
Натомість росія активніше почала використовувати керовані авіабомби, які, за словами західних чиновників. мають «руйнівний ефект».
Як пишуть у виданні, хоча рф продовжує захоплювати певні позиції в Україні, ці успіхи коштують значних втрат для російської армії.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що рф «береже» північнокорейських військових і не кидає їх у прямий бій. путін це робить для того, щоб надалі залучити більше солдатів із Північної Кореї.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].