Через обстріли частина регіонів України залишилася без світла – Міненерго

Через обстріли частина регіонів України залишилася без світла – Міненерго

Енергетики працюють над відновленням електропостачання

Через обстріли частина регіонів України залишилася без світла – Міненерго
Фото: Getty Images

У Донецькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Харківській областях є знеструмлення в результаті ворожих обстрілі об'єктів генерації та мереж передачі і розподілу електроенергії.

Про це повідомляє заступниця міністра енергетики України Ольга Юхимчук.

«Енергетики працюють для того, аби якнайшвидше провести відновлювальні роботи», – прокоментувала вона.

Юхимчук також зазначила, що Міненерго спільно з Держенергонаглядом та ОВА працює над тим, щоб вивільнити додаткові потужності та зробити більш справедливий і збалансований розподіл електроенергії. Йдеться про врегулювання питання відключення споживачів, які заживлені від мереж об'єктів критичної інфраструктури, що не включаються до графіків погодинного відключення.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ворог уночі атакував Україну балістикою та майже сотнею БпЛА. Сили ППО знешкодили 73 цілі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло