В Україні за півроку продали 33 000 нових легковиків – на 0,5% більше, ніж торік
Лідером продажів вкотре стала Toyota, а бестселером півріччя визнано Renault Duster
За шість місяців 2026 року в Україні продали близько 33 тис. нових легкових автомобілів, що на 0,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це повідомляє Асоціація автовиробників України.
Найпопулярнішою маркою цьогоріч залишається японська Toyota, яка наростила продажі легкових авто на 6% (4 852 од.) відносно першого півріччя 2025 року. У п'ятірку лідерів ринку також увійшли Renault – 3 048 од. (+5%), Skoda – 2 791 од. (+9%), Volkswagen – 2 403 од. (-10%) та BYD – 1 918 од. (+8%).
Бестселером півріччя став компактний кросовер Renault Duster.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що продажі нових авто в Україні за перше півріччя 2026 року зросли на 0,5%. Toyota залишається лідером ринку з результатом 4 852 проданих автомобілів, найпопулярнішою моделлю став Renault Duster.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].

















