Понад 10 років у сфері інновацій, великий досвід менторства, розробки й запуску стартапів.
Заснував одну з найуспішніших в Україні b2b-платформ онлайн-закупівель. Запустив перший технологічний центр і підтримав понад 30 технологічних команд. Розробив ефективну інфраструктуру пошуку інновацій, за допомогою якої більш ніж 10 корпорацій знайшли інноваційні рішення. Заснував першу в Україні платформу відкритих інновацій Reactor.ua. Підтримує інноваційне й технологічне комьюніті, що об’єднало 500 технологічних команд та 50 менторів – лідерів у своїх сферах.
Ангел платформи Alumni KMBS. У ролі незалежного директора допомагає компаніям проходити трансформацію.
Якщо замінити слово «інновації» на «розв’язання проблем», то нам усім стане зрозуміло, що інновації – це те, що допомагає вирішувати проблеми. Але що таке «проблема»? Ми маємо розуміти, що нам не подобається (назвемо це «станом А») і як би ми хотіли, щоб це виглядало («стан Б»). Відрізок між «станом А» і «станом Б» і є проблема, яку ми маємо вирішити. А процес інновацій вчить нас тому, як послідовно рухатися з пункту «А» у пункт «Б».
Жодна інноваційна ідея не була спланована. Пошук інновацій схожий на поведінку маленької дитини: вона пробує, помиляється, пробує, помиляється. Але у підсумку вчиться ходити і дорослішає.
Інновації не вимагають унікальної людини з унікальним талантом. Це завжди продукт взаємодії. Найкращі ідеї народжуються у малих групах. Якщо є група з 5-7 чоловік, між ними є дружба і довіра, то залишається все спланувати так, щоб вони регулярно зустрічалися і працювали над ідеєю. За нашим досвідом, ідею можна опрацювали за 3-7 тижнів.
І як невідповідність «цифрового» та «аналогового» досвіду українців призводить до втрати часу
Євген Саранцов - 21 грудня 2021 Читати Зазирнути в майбутнє: чи є надія на проєкт Мінцифри «ДІЯ»Про радощі та прикрощі запропонованих реформ і до чого тут «юний орел»
Євген Саранцов - 16 жовтня 2019 Читати