Сергій Комберянов Президент Lean Institute Ukraine

Провідний український Lean практик. Керує Lean трансформацією таких компаній, як МХП, Нова Пошта, Біофарма, Centravis тощо. Консультант у міжнародних проектах Coloplast (Угорщина), Autolive (Польща), Cafe 365 (Іспанія), Legal Sea Food (США). Президент Lean Institute Ukraine.

Для Нової пошти скоротив час обробки замовлень на 55%, знизив кількість помилок відвантажень на 67%. Для Біофарми удвічі збільшив ефективність процесів по леофільним препаратам, знизив брак на 45%. Для МХП підвищив ефективність роботи обладнання з 83% до 93%, збільшив обсяги виробництва на 8,6%.

Експертиза

Менторство

Lean як методологія оптимізації процесів

Більшість менеджерів значну частину свого часу витрачають на «гасіння пожеж»: за статистикою, на це уходить 60% робочого часу. У таких менеджерів ніколи немає часу, адже кожні 5 хвилин – дзвінок і вирішення чергових проблем. Якщо впізнаєте себе – задумайтесь про те, щоб вирішити цю проблему за допомогою Lean-методології.

Сутність Lean, або методології «ощадливого виробництва» – у створенні максимальної користі для клієнта, мінімізуючи ресурси, час, енергію та зусилля. Компанії, які прийняли принципи Lean-методології, отримують управлінську систему, у якій є час на вдосконалення, а їх співробітники можуть бачити проблеми і проявляти ініціативу. У 60% часу у таких компаніях йде на вдосконалення, а процеси покращуються до 6%.

Принципи Lean-мислення, методологію та основні практики розкриє для вас один з кращих Lean-консультантів в Україні.