Денис ОВЧАРОВ

Адвокат, партнер ЮК Legal House

Адвокат з 10-річним досвідом. Спеціалізується в питаннях юридичного захисту бізнесу в ході кримінального переслідування, розслідування внутрішніх розкрадань і шахрайства, побудови системи корпоративної безпеки, розробки та впровадження антикорупційної політики в компаніях. Значна частина клієнтів – великі IT-компанії та стартапи.

Супроводжував понад 500 обшуків, сума захищених активів за 2019-20 рр. – 10 мільярдів гривень. Засновник та CEO навчальної програми «Академія Овчарова. Курси, тренінги та семінари із захисту бізнесу», автор книги «Обшук – ознака успіху». Лідер ринку 2017 року в рейтингу «Юридичної практики». Ironman, організатор і фронтмен благодійного забігу Legal Run 2020 «Біжимо, щоб діти дихали».

Експертиза: кібербезпека бізнесу, диверсифікація ризиків для бізнесу в сфері інформаційних технологій, фінансових та промислових компаній, захист проектів, які використовують інноваційні технології.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло