Наталія Заверуха Засновниця та керівниця консалтингової агенції Manageable

Понад 13 років досвіду в консалтингу та ІТ. Має досвід трансформацій в абсолютно різних сферах бізнесу, допомагає знайти оптимальні рішення згідно із запитом клієнта. Успішно реалізувала понад 60 проектів з налаштування процесів для бізнес-компаній, громадських організацій та держустанов.

Амбасадорка програми Women Digital 2020, авторка тренінгу «Від формалізації до оптимізації», який пройшли понад 500 власників бізнесу. Менторка проекту «Дівчата STEM 2019-2020», експертка Українського культурного фонду, консультантка платформ Merezha від ЄБРР, колумністка проекту Дія.Бізнес від Мінцифри.

Консалтингова агенція Manageable займається описом та налаштуванням бізнес-процесів. Серед клієнтів – компанії ELEKS, Фармак, One Philosophy Group of Companies, Ardis Group, мережа STEM-шкіл Inventor, Український культурний фонд, Veteran Hub тощо.

Експертиза

Менторство

Від опису до оптимізації процесів

Business process management – це управлінська дисципліна, яка розглядає процеси як активи організації. У ній вважається, що цілі організації можуть бути досягнуті через опис, проектування, контроль бізнес-процесів та прагнення до їх безперервного вдосконалення. 

Процеси – це можливість розвитку й запуску нових цікавих напрямків і методологій. А опис процесів дає розуміння, як оптимізувати робочий час і навантаження, яким чином на основі попереднього досвіду покращувати результати. 

Для чого взагалі описувати бізнес-процеси, що це дає компанії? Як поєднати стратегію та бізнес-процеси і зрозуміти, де межа між стратегічними концепціями та операційною досконалістю? І ключове – як мають виглядати бізнес-процеси, щоб ними користувалися, а відклали десь на полички?

Відповіді на ці та багато інших запитань – у менторській сесії з Наталією Заверухою.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло