Олександр Смірнов Креативний директор і партнер TABASCO

Має 20 років досвіду в сферах брендингу, комунікацій і PR, роботи з креативом. Креатор, сценарист, креативний директор та партнер рекламного агентства TABASCO. Здійснював управління креативом для запуску Vodafone в Україні, автор креативної стратегії Credit Agricole Group Ukraine. Серед клієнтів – OKKO, Kernel, Альфа-банк, ТАСКОМБАНК, Philip Morris, Алло, Фокстрот, Ferrero, Hyundai, Henkel. Колумніст видань «Новое время» та Liga, президент клубу Арт-Директорів України. Розробив та реалізував численні соціальні кампанії для уряду України, UNDP, Amnesty international тощо. Нагороджений Грамотою Верховної Ради України за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху та створення соціальних проектів на підтримку ВСУ.

Експертиза

Менторство

Бойова магія комунікацій: мистецтво впливу

Сьогодні комунікації дуже відрізняються від тих, якими вони були 5-10 років тому. Нині контекст визначається двома ключовими параметрами: швидкість, що збільшується щодня, та обсяг, адже в епоху цифрового вибуху переважають цифрові способи накопичення інформації.

У менторської сесії Олександра Смирнова розглянемо шість революцій. Революція освіти: їй вже сьогодні треба присвячувати значну частину часу, бо нові знання виникають щодня. Революція спілкування – месенджери і те, що люди перестали розмовляти peer-to-peer. Інформаційний вибух вплинув і на наші взаємини у родині, сформував нові способи контактів між батьками та дітьми, роботодавцями і працівниками. Революція ЗМІ, які сьогодні значною мірою виступають інфлюенсерами. Обговоримо найперспективніші технології та повернемося до комунікацій і того, яким чином вибудовувати корпоративну і продажну лінію свого бренду.