Страхування майбутнього

Страхування майбутнього

 

Этот материал также доступен на русском языке
Страхування майбутнього

Майбутнє вже тут, просто воно нерівномірно розподілене © У. Ґібсон

Кажуть, світ змінився. Він вже не такий, яким ми його пам’ятаємо ще п’ять, десять чи двадцять років тому – він… швидший. Нам більше не потрібні листи та пошта, навіть електронна. Нам не потрібно більше тримати всі знання в голові. Нам не потрібен бензин аби пересуватись. І нам навіть не потрібні традиційні валюти, щоб здійснювати розрахунки.

Проте, у цьому світі є те, що, незважаючи ні на що, залишається незмінним – небезпеки, катаклізми, проблеми зі здоров’ям та всілякі неприємності, які можна об’єднати одним словом «ризики». Десятиліттями на варті нашого спокою стояли страховики. Які прораховували імовірності ризиків і робили так, аби в один день все наше спокійне життя вщент не зруйнував вибух газу в багатоповерховому будинку.

Проте, світ таки став іншим – швидшим, вибагливішим, жорсткішим і непередбачуванішим.

Ось чому саме зараз час замислитись про технології, що здатні абсолютно змінити страхову індустрію – як Ілон Маск змінив світове уявлення про космічні польоти.

Сенс у тому, що сучасні технології дозволяють страховикам відстежувати у реальному часі те, що раніше було неможливим. Нині не потрібно більше зважати на вік чи спосіб життя клієнта з медичним полісом – це зроблять кілька трекерів, що пильнують за ним: від тиску до насиченості крові киснем (привіт Covid-19). Нині страховик, знаючи всі щоденні життєві показники клієнта, може встановити йому оптимальний тариф для медичного страхування, а не «загальний по палаті».

Аналогічно, знаючи стиль управління автомобілем, пробіг, географію пересування тощо – легко встановити правильний тариф КАСКО. Настільки індивідуальний для кожного, наскільки водії відрізняються один від одного. А тепер додайте до цього купівлю онлайн через мобільний додаток та відсутність потреби хоч кудись ходити – і ви отримаєте мрію. Ідеал.

Здавалось би – ну геніальна ж річ, чому б всім завтра так не почати робити?

А тому, що страхування – бізнес дуже консервативний, а особливо, коли маєш справу з великими компаніями. Тому дозволити собі справжній InsureTech можуть далеко не всі страховики. Але насправді все має бути інакше. InsureTech має розвиватися в Україні, бо це розвиває Україну.

Як і високотехнологічний електромобіль не повинен мати сім коліс, так і будь-який InsureTech має бути простий у користуванні та, очевидно, вигідний для клієнта.

У випадку з КАСКО InsureTech це коли:

  • Штучний інтелект оцінює, як ви їздите – відтак у випадку безпечного поводження на дорозі страхування КАСКО для вас дешевше;
  • Ви купуєте поліс у своєму смартфоні – відтак це швидко;
  • Не вимагається від вас встановлення в авто жодних трекінгових пристроїв – ви не втручаєтеся в електроніку авто;
  • Ви не чекаєте на огляд свого авто спеціалістом страхової компанії – ви просто відпочиваєте;
  • Ви самі собі обираєте опції страхування, немає комісій – відтак дешевше;
  • Всі платежі щомісячні – відтак це не навантажує ваш гаманець;
  • Зручно з огляду оплати – з можливістю ставити самостійно продукт «на паузу» і не платити, коли не їздите (наприклад, зимою).

Іншими словами – це наступний рівень страхування. Страхування 2.0.

Так, це справжній, правильний, дистильований InsureTech, базований на швейцарських технологіях та алгоритмах аналізу.

І тепер головне питання: де такий знайти?

У страховій компанії UNIVERSALNA, яка є частиною канадського холдингу Fairfax. А мова – про їх мобільний додаток UNIVERSALNA by Kasko2GO.

І ця страхова компанія – не конкурент тим, до яких ви звикли.

Як і TESLA та Apple – замість конкурувати на усталених ринках – вона творить новий.

This is true InsureTech.

Завантажте додаток UNIVERSALNA by Kasko2GO – буде круто!

Страхування майбутнього

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло