Кінопрем’єра тижня: екшн «Мег 2: Западина» з Джейсоном Стейтемом
Продовження історії про боротьбу з безжальними акулами

Сюжет. Цього разу персонажеві Джейсона Стейтема знову доведеться вступити в бій із древньою кровожерливою акулою і врятувати найдорожче...

Подорож головних героїв перетворюється на хаос, коли мінувальна операція зловмисників загрожує зірвати їхню місію та змушує їх самих боротися за виживання. Зіткнувшись із гігантськими акулами-мегами та невтомними екозлочинцями, протагоністи мусять випередити, перемудрувати й перевершити безжальних хижаків у гонитві наввипередки з часом.
В українському прокаті: з 3 серпня 2023 року.
Бекграунд. Новий пригодницький екшн з елементами трилера та жахів від режисера Бена Вітлі за сценарієм Діна Джоргаріса, Джона Хобера й Еріха Хобера та за мотивами книжки 1999 року «The Trench» Стіва Альтена. Сиквел фільму 2018 року «Мег», що з бюджетом у $130–178 млн (за різними оцінками) зібрав у світовому прокаті $530 млн.
Цікаво, що в реальному житті Джейсон Стетхем є досвідченим плавцем. На Іграх Співдружності 1990 року він представляв Англію зі стрибків у воду.
Відомо, що небагато акул живе на глибині до 4000 метрів або більше. Те, що рухається в океанських жолобах на глибині понад 6000 метрів, є справжньою загадкою. Окрім дефіциту їжі, температура може бути ще одним обмеженням для глибоководного життя. Є акули, які мешкають у глибоких частинах океану. Серед них акули-гобліни та гренландські акули, які зазвичай мають низький рівень метаболізму. Це означає, що вони рухаються набагато повільніше, ніж енергійні хижаки у фільмі.
Справжні акули на відміну від голлівудських також не можуть видавати звуки, бо в них немає відповідних органів, але вони дуже великі й потужні та здатні витісняти воду. Тому ще під час створення першої частини франшизи «Мег» звукорежисери використовували певну художню звукову ліцензію, щоб створити швидкий звук, коли акули рухаються навколо й витісняють воду.
Вам сподобається, якщо: ви хочете отримати порцію адреналіну (якщо вам його замало в реальному житті) від крутих сюжетних віражів і споглядання боротьби головних героїв.
Вам не сподобається, якщо: ви хотіли б подивитися кіно, від якого не відчувається втиснутість у глядацьке крісло, а є легкість і переважають позитивні емоції.
Головна причина подивитися: добряче похвилюватися за долю персонажів від максимального ефекту присутності під час перегляду стрічки, що досягається завдяки вражаючим візуальним ефектам, – доісторична акула ніби хоче вистрибнути з екрану в кінозал, а також монтажу і стрімкому розвитку подій; зробити власні висновки про те, чи вийшло гідним продовження історії про боротьбу з акулою-мегалодоном.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].