Майте на увазі: головні події 7–16 грудня

Майте на увазі: головні події 7–16 грудня

Кулінарний гурток для малюків від 3 до 6 років, вистава за спогадами друзів Висоцького, містифікації Дені Дідро та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Этот материал также доступен на русском языке
Майте на увазі: головні події 7–16 грудня
Фото: kartatapotata.ua

У суботу, 8 грудня, у Kartata Potata Studio (вул. Дніпровська набережна, 19) –  Кулінарний гурток для малюків від 3 до 6 років. Тематика: чаювання зі смачним печивом. Що ви знаєте про чай? На цьому занятті дітлахи зможуть розтирати чайне листя в долоньках – організатори обіцяють справжнє чаювання, і без печива цього дня не обійдеться!

Майте на увазі: головні події 7–16 грудня
Фото: kartatapotata.ua

Майстер-клас триватиме з 10:15 до 11:45. Вартість одного заняття 300 грн за умови попередньої реєстрації.


У четвер, 13 грудня, у Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра − вистава «Гульвіса» за п’єсою «Le Libertin» сучасного французького драматурга Еріка-Емманюеля Шмітта в постановці Ігоря Грінберга. «Гульвіса» – це комедія про філософа Дідро, в якій майже кожен із героїв стає мимовільним співучасником майстер-класу зі зваблення. Так, одного дня філософ, драматург і вчений Дені Дідро потрапив у полон кількох жінок… Чи вдасться йому утриматися від спокуси? Чи напише він статтю про мораль?..

Режисер про виставу: «Як і всі геніальні люди, Дідро частково містифікував власне життя… Шмітт, окрім п’єси «Le Libertin», написав і дисертацію про Дідро. Звісно, драматург знає про філософа все, й навіть підхоплює його принцип гри з реальністю. Тому, мабуть, вистава є версією однієї з містифікацій життя Дідро…»

Майте на увазі: головні події 7–16 грудня
Фото: drama-comedi.kiev.ua

Початок о 19:00. Вартість квитків 120–300 грн.


У п’ятницю, 14 грудня, з 10:30 до 17:30 у Музеї Ханенків можна відвідати виставку «Будда. Той, хто пройшов світами сансари», на якій представлені яскраві ікони танка, скульптурні образи божеств, пам’ятки декоративно-ужиткового мистецтва з колекцій Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, Одеського музею західного і східного мистецтва та приватної колекції Ігоря Понамарчука.

Представлені на виставці буддійські твори об’єднує розповідь про життєвий шлях Будди Шак'ямуні, якого вважають історичною особою і засновником однієї з трьох найпоширеніших світових релігій – буддизму. Припускають, що Будда прожив 80–82 роки, із 624 до 544 року або з 566 до 485 року до н. е.

Майте на увазі: головні події 7–16 грудня
Фото: http://khanenkomuseum.kiev.ua

Експозиція відкрита до 16 грудня. Вхід вільний.


У суботу, 15 грудня, у малому залі палацу «Україна» – вистава «Гамлет. Мій Висоцький» Олени Лазовіч. Вистава за творами Володимира Висоцького та спогадами його друзів – йтиметься як про дитинство майбутньої легенди авторської пісні, так і про початок виступів, знайомство з театром через Юрія Любимова, роман з французькою акторкою Мариною Владі, стосунки із владою та народне обожнювання.

Майте на увазі: головні події 7–16 грудня
Фото: Ira Marconi / http://newtheatre.kiev.ua/

Початок о 18:00. Вартість квитків 200–250 грн.


У неділю, 16 грудня, у Молодому театрі – дуже специфічна комедія Стаса Жиркова «Серпень: Графство Осейдж» за Трейсі Леттс. Вони питимуть віскі та з’ясовуватимуть стосунки, гумор спогадів захлисне їх з головою, але вони змагатимуться у тому, чия доля найбільше зламана. Барбара – улюблена донька батька, ідеальна жінка, котру чоловік кидає заради студентки, а дитина вимінює на наркотики. Айві – та, хто знаходить свій спокій лише в обіймах свого ж кузена, так само наляканого світом, як і вона. Керен – мрійниця, яка живе за правилами глянцевого журналу. Щоб її світ залишався таким же ідеальним, вона навіть готова вдавати, що не помічає, як їй зраджує коханий.

Як сильно людина може заплутати вузол власного життя заради того, щоб віднайти своє щастя?

Майте на увазі: головні події 7–16 грудня
Фото: molodyytheatre.com

Початок о 19:00. Вартість квитків 80–500 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло