Майте на увазі: головні події 6 – 14 квітня
Камерний показ фільму «Янгол», вистава за повістю Теннессі Вільямса та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

У суботу, 6 квітня у «Музичному просторі МК» (вул. Богдана Хмельницького, 57Б) – камерний показ фільму «Янгол» .
Карлос Робледо Пуча вчинив понад 40 крадіжок та 11 вбивств. Преса називала його «Янголом смерті» через херувимську зовнішність, а режисер Луїс Ортега зняв про Карлоса свій фільм, скоротивши медійну назву до лаконічношого «Янгол».
Разом з Ортегою до справи взялися продюсери брати Педро та Аугістін Альмодовар. І, здається, заразили аргентинського колегу соковитою картинкою та яскравими кольорами.
Після перегляду організатори пропонують обговорення.
Фільм дубльовано українською. Тривалість стрічки: 126 хвилин.

Початок о 19:00. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

У неділю, 7 квітня у театрі «Золоті ворота» (вул. Шовковична, 7А) – вистава «Бери од жизні всьо» (16+) Тетяни Губрій. Комедія за текстами блогерів, громадських діячів – Татусі Бо та Руслана Горового. У виставі багато суперечливих тем, сценічних провокацій та суржику.
«Бери од жизні всьо» – це історії простих людей, що живуть у маленьких містечках нашої країни і теж намагаються прожити це життя на повну. Будь-то психолог, студент, астролог, водій маршрутки, модель чи домогосподарка.
У виставі задіяні: Віталіна Біблів, Інна Калаба, Володимир Ковбель, Владислав Оніщенко, Орест Пастух, Антон Соловей, а також Христя Люба, Артем Пльондер, Микита Слободенюк, Дар`я Твердохліб.
Початок о 19:00. Вартість квитків 250 грн. Наступний показ відбудеться 10 травня о 19:00 на Сцені 6 (вул. Васильківська, 1). Вартість квитків 150-250 грн.
У вівторок, 9 квітня у галереї «Камера» (вул. Прорізна, 22) можна відвідати фотовиставку Дар'ї Аверченко «Міражі». Світлини розповідають про життя кіноекспедиції «Вулкану» до Херсонської області у серпні-жовтні 2016 року і про сучасний український Південь.
«Мені однаково цікаво було знімати кіногрупу і вдивлятися в обличчя місцевих. У якийсь із днів до нас в кадр сів літній художник. Він тримав лінзу біля ока замість окулярів і спирався на ціпок – хотів знятися у фільмі. Нізвідки в кадрі з’явився дідусь з велосипедом, на який він злягав, щоб не впасти. Замість шин – мотузки. Люди почали притягуватись, відгукуватись, підказувати, ділитися, допомагати. Поступово у нашої кіногрупи з'явилися друзі. Ми відкрили обдарованих акторів, які прикрашали текст своїм діалектом, а кадр – засмагою, зморшками і непідробною фактурою. Дивні, добрі, душевні люди. Ми часто говорили про те, як шкода завершувати цю південну подорож, і я всім обіцяла фото на згадку».

Дар'я Аверченко народилася у 1983 році у Херсоні. Закінчила Київський міжнародний університет (факультет журналістики та комунікацій). Понад десять років працювала журналісткою («Дзеркало тижня», телеканал К1 та ін.). Але у 2008 році остаточно відмовилася від репортерського життя задля документального кіно. Разом із чоловіком, режисером Романом Бондарчуком зняла документальні фільми «Радуниця», «Кафе «Вояж», «Українські шерифи», «Діксі Ленд». Виступила одним зі сценаристів і продюсерів ігрової стрічки «Вулкан». Останні одинадцять років очолює департамент комунікацій Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Із 2004 року бере участь у групових фотовиставках, серед яких «Помаранчева весна», «Валізи варжень» та інші (спільно з Романом Бондарчуком). «Міражі» – перша персональна виставка її світлин.
Початок о 12:00. Деталі за посиланням.
У неділю, 14 квітня у Театрі на Подолі (Андріївський узвіз, 20А) – прем’єра міжнародного проекту-вистави «Сніг у квітні» за повістю Теннессі Вільямса «Римська весна місіс Стоун».
Виставу створено міжнародною командою: художник-постановник і художник з костюмів, який живе у Мюнхені і працює у Європі – Андреас фон Шліппе. Головну роль в одному зі складів грає німецька акторка Марія Магдалена Рабл.
Режисер Поліна Медведева – уродженка Львова, яка стала ведучою актрисою Московського Художнього Театру, та після Революції Гідності залишила МХТ і повернулася в Україну. Її остання вистава «Примари» за п'єсою Генріка Ібсена у минулому році взяла участь у престижному Единбурзькому театральному фестивалі.
«Сніг у квітні» – це любовна пригода відомої американської акторки, яка раптово перервала свою театральну кар’єру в Нью-Йорку та прилетіла до Риму, де познайомилася із привабливим юнаком. Їм здається, що їхнє життя почнеться спочатку, але «Рим – жорстоке місто, і грати на його вулицях небезпечно».

Початок о 18:00. Вартість квитків 120-600 грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].