Гайда у космос: кого можуть зацікавити ресурси небесних тіл

Гайда у космос: кого можуть зацікавити ресурси небесних тіл

Через чотири роки розпочнеться промислове освоєння астероїда

Этот текст также доступен на русском

У 2022 році має стартувати місія NASA щодо освоєння астероїда Психея, йдеться у матеріалі Forbes. Чому це може стати початком ери промислового освоєння астероїдів – розповідає Mind.

Психея приблизно на 95% складається з металів і містить реній, іридій, а також платину. Причому в обсягах більших, ніж будь-коли видобувалися на Землі. При вартості місії в $450 млн без урахування запуску, вартість вмісту самого астероїда може доходити до 10 квінтильйонів, і це при тому, що ВВП в усьому світі в 2016 році склав близько $75 млрд.

Втім, промислове освоєння астероїдів може зустрітися з рядом труднощів. Так, видобуток ресурсів обійдеться дешевше, якщо астероїд знаходиться поблизу нашої планети.

Загалом місія із «захоплення» і «доставки» на орбіту Місяця астероїда масою 500 тонн, згідно із попередніми розрахунками, може коштувати до $2,6 млрд. Та все ж комерційне освоєння цих небесних тіл вважається перспективним напрямком. Адже, за найсміливішими оцінками, вартість мінеральної сировини у поясі астероїдів між Марсом і Юпітером може досягати $700 квінтильйонів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло