Банки

Банк СІЧ

Банк СІЧ
Бенефіціари:
Олег Баланда - 55.62%, Валерій Раздорожний - 31.02%, Андрій Мельник - 9.63%
Голова правління:
Віктор Демиденко
Сайт:

Банк «Січ» – український універсальний банк. Його головний офіс розташований у Києві, а регіональна мережа відділень присутня у 20 областях України. Пріоритетними напрямками діяльності банк називає обслуговування малого та середнього бізнесу, розвиток мережі відділень та платіжних терміналів.

Обсяг активів банку «Січ» станом на 01.01.2021 року склав 4,7 млрд грн. За рік показник зріз більш ніж удвічі. На початок року банк посідає 31 місце за обсягом активів серед українських банків.

У липні 2017 «Січ» увійшла до однойменної банківської групи, в якій окрім неї опинилися компанія з управління активами «Магістр» і недержавний пенсійний фонд «Європейський вибір». Контролерами групи стали Валерій Раздорожний і Олег Баланда. У 2018 тип акціонерного товариства банку змінили з публічного АТ на приватне. Того ж року Нацбанк оштрафував «Січ» на 1,2 млн грн за ознаки ризикової діяльності у сфері фінансового моніторингу.

Рейтинг життєздатності
2.0      
Низький рівень життєздатності
Весь рейтинг банків
Бізнес-модель банку
Фінансовий аналіз
Рентабельність активів, % 0      
Рентабельність власного капіталу, % 0.09      
Миттєва ліквідність, % 4.81      
Адекватність капіталу, % 3.34      
Процентний спред, % 16.66      
Проблемні кредити, % 9.08      
Левередж, % 3.45      
Ризики власників      
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло