Бізнес-кластери. Стратегії нового покоління для бізнесу і регіону

Бізнес-кластери. Стратегії нового покоління для бізнесу і регіону

Цей матеріал також доступний російською
Бізнес-кластери. Стратегії нового покоління для бізнесу і регіону
Коли
9-11 грудня 2019
Вартість
13 200 грн
Місце
Києво-Могилянська бізнес-школа
Організатор
Києво-Могилянська бізнес-школа

9-го грудня стартує нова програма kmbs «Бізнес-кластери. Стратегії нового покоління для бізнесу і регіону».

Економісти давно помітили, що всередині країни певні регіони, міста, села розвиваються набагато потужніше, ніж інші. Причина в тому, що в таких регіонах є географічна концентрація організацій навколо однієї спеціалізації, які одночасно конкурують і співпрацюють між собою. Цей феномен називається бізнес-кластером.

Компанія у кластері автоматично у більш виграшній позиції, ніж «бізнес-одинак». Економіки з сильними кластерами мають вищий рівень інновацій, вищу продуктивність, більше підприємливості і стартапів, і головне — більший експорт.

У світі існує більш ніж 10 000 кластерних ініціатив, в Україні — лише перші паростки.

Саме тому kmbs запускає нову спеціалізовану програму: «Бізнес-кластери. Стратегії нового покоління для бізнесу і регіону».

Зміст програми базується на 6-річній експертизі kmbs із дослідження бізнес-кластерів. Школа співпрацює з партнерами в 12 країнах світу. Також kmbs — єдина організація, яка представляє Україну в The Competitiveness Institute, світовій спільноті експертів з кластерів і конкурентоспроможності.

На програмі викладатимуть:

Віктор Оксенюк
Викладач курсу «Бізнес-кластери»у Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs]. Керівник гуманітарнного напрямку kmbs. У минулому - керівник проектів kmbs з міжнародних освітніх програм та регіонального розвитку. Вивчав тему бізнес-кластерів в 15 країнах, у співпраці з провідними центрами розвитку кластерів у світі. Член TCI Network - №1 світової спільноти експертів, які займаються темою кластерів та конкурентоспроможності. Має досвід дизайнування і проведення управлінських освітніх програм у 13 країнах Європи, Північної та Південної Америки, Близького Сходу. Куратор співпраці kmbs з командами розвитку 15 українських міст, на чолі з діючими або потенційними міськими головами.

Олександр Саврук
Декан Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs]. Кандидат економічних наук. Викладає в kmbs курси «Стратегічна ідея», «Бізнес-моделювання», «Введення змін». Більше 20-ти років досвіду роботи в міжнародних галузевих і державних проектах, розробки та реалізації проектів реінжинірингу, розробки стратегій, навчання та надання послуг з бізнес-консалтингу. Професійний досвід в області управління змінами, вдосконалення бізнес-процесів і бізнес-моделювання підприємств та організацій в рамках комплексних послуг трансформації соціальних та бізнес систем. Більше 15-ти років академічної діяльності у різних закладах бізнес-освіти, Член Вченої ради та ректорату Києво-Могилянської Академії, член та керівник наглядової ради ряду публічних та приватних організацій. Радник керівників трансформаційних проектів у сфері державного управління в Україні. З 2015 - до сьогодні: член капітули премії імені Ю.Шевельова та В.Стуса. З 2017 - до сьогодні: Партнер «Могилянська Стратегічна Агенція»- Action Tank, яка сфокусована на трансформації соціальних та бізнес систем в Україні.

Оксана Щегельська
Більше 15-ти років керує проектами розвитку, формування стратегічної ідеї та стратегії бізнесу для українських та міжнародних компаній. Спеціалізується у навчанні для власників та ТОП-менеджерів за темами «Формування стратегії бізнесу», « Система управління багатопрофільним бізнесом ».

Володимир Моренець
Критик, літературознавець, перекладач. 1975 р.заінчив філологічний факультет Київського держуніверситету ім.Т.Г.Шевченка (відділ славістики, польська та українська мова і література), упродовж 1973-1974 рр. стажувався у Варшавському університеті. Дебютував у пресі як критик 1974 р. Захистив кандидатську дисертацію на тему «Джерела поетики К.І.Галчинського». Автор літературознавчих та критичних праць »Джерела поетики Константи Ільдефонса Галчинського», »На відстані серця», «Борис Олійник», «Володимир Сосюра», «Національні шляхи поетичного модерну п.п.ХХ ст.: Україна і Польща", "Оксиморон», проблемно-оглядових студій української поезії у колективних монографіях «Бій ішов святий і правий», «Діалектика художнього пошуку», багатьох літературознавчих та критичних публікацій у пресі. Багатьма оглядовими та портретними розділами В. Моренець узяв участь у створенні «Історії української літератури ХХ ст.» та виступив співредактором її другого, скороченого та виправленого видання 1998 р. Захистив докторську дисертацію на тему «Сучасна українська лірика: особливості розвитку і логіка саморуху», в якій описав модель еволюції жанру в синхронній взаємодії іманентних йому стильових напрямів (або ж – найширше – духовно-інтелектуальних станів). Лауреат Державної премії України ім. Т.Г.Шевченка 1996 р. Автор деяких художніх перекладів з польської літератури ХХ ст., а також фундаментальної наукової праці А.Валіцького «В полоні консервативної утопії: структура і видозміни російського слов'янофільства».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті