Mind Invest Club. Клуб рантьє з Еріком Найманом

Mind Invest Club. Клуб рантьє з Еріком Найманом

Цей матеріал також доступний російською
Mind Invest Club. Клуб рантьє з Еріком Найманом
Коли
26 листопада 2019, 19:00
Вартість
500 грн
Місце
БЦ Астарта
Організатор
Mind UA

Підписники Mind отримують знижку 50% на відвідання Mind Invest Club. Авторизуйтесь для отримання промокоду

Запрошуємо вас на чергову зустріч Mind Invest Club, на яких ми розбираємо різноманітні фінансові інструменти з професіональними інвестиційними консультантами та успішними бізнесменами.

26 листопада спікером на засіданні клубу буде партнер Focus Estate Fund Максим Школьник. Модератор зустрічі – керуючий партнер інвестиційної компанії Capital Times Ерік Найман.

Програма:

  • 19:00 Реєстрація. Вільне спілкування
  • 19:15 Максим Школьник, партнер Focus Estate Fund: «Тиха гавань: як не втратити капітал і зберегти постійний прогнозований дохід в умовах кризи за допомогою довгих орендних контрактів в Центральній Європі».
  • 20:00 Дискусія

Трохи детальніше про спікера:

Максим Школьник, Focus Estate Fund, партнер – 15+ років досвіду в сфері інвестицій в нерухомість. У 2009 році соосновал брокерську компанію з нерухомості, яка згенерувала понад 150 мільйонів євро продажів. В якості інвестора брав участь в угодах в сфері нерухомості на загальну суму понад 100 млн євро. Засновник Address.ua – провідного порталу з нерухомості в Україні. У минулому – керуючий партнер венчурної компанії Technobridge, старший віце-президент і генеральний менеджер Viewdle (придбаний Google в 2012 році). Магістр міжнародного права.

Придбати квитки можна за посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті