East European Beer Award 2020

East European Beer Award 2020

Цей матеріал також доступний російською
East European Beer Award 2020
Коли
11-12 березня 2020, 09:00
Вартість
Безкоштовно
Місце
Готельно-ресторанний комплекс «Айвенго», м. Рівне
Організатор
Медіа-група «Технології та Інновації» спільно з Українським об’єднанням пивних сомельє Київська Пивна Ліга

IV Дегустаційний конкурс відбудеться 11-12 березня 2020 року у Рівному, приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Реєстрація учасників триватиме з 9 грудня до 28 лютого.

Очікується, що четвертий конкурс стане масштабнішим не тільки за кількістю учасників і зразків, а й за категоріями – поповниться 6-ма окремими. Тож уже у березні 2020 року обиратимемо краще пиво та сидр у 20 категоріях. Зазнають змін й деякі організаційні моменти – підготовка суддів, проведення дегустацій, нагородження – для більшої зручності учасників та релевантності результатів. Незмінними залишаються базові принципи конкурсу – прозорість, незалежність та об’єктивність!

Організаторами виступають медіа-група «Технології та Інновації» спільно з Українським об’єднанням пивних сомельє Київська Пивна Ліга.

Тож плануйте, які сорти пива та сидру представити на наступному конкурсі. Якщо East European Beer Award 2019 проводився у 15 категоріях, то 2020 року він охопить уже 20 категорій. Занотовуйте: Pale Lager, Pale Lager Special, India Pale Lager, Dark Lager, IPA, Double IPA , Pale ale, Porter/Stout, Porter/Stout Special, Sweet Stout, Weizenbier, Witbier, Flavor Beer (Herbal/Ginger/Root/Gruit), Belgian Style Ale, Belgian Strong Ale, Red/Amber/Semi dark, Sour/Wild, Special Beer, Sweet Cider, Dry Cider.

Рішення про розширення цього списку прийнято в ході детального аналізу минулого конкурсу та відгуків учасників. Додаткові категорії 2020 року – India Pale Lager, Sweet Stout, Witbier, Weizenbier, Sweet Cider, Dry Cider. Детально ознайомитися з описом кожної можна на сайті конкурсу.

Головна умова для участі в конкурсі – це якісне та унікальне пиво. Організатори не дискримінують пивоварів за обсягами виробництва та рівнем обладнання, не ділять виробників на малих, середніх та великих. Запрошуються до участі пивоварні підприємства з України та закордону, контрактні пивоварні, домашні пивовари, імпортери. Варите пиво, яке подобається людям, – подавайтеся на конкурс!

Реєстрація зразків стартує 9 грудня 2019 року і завершуватиметься 28 лютого. Форма для попередньої реєстрації  учасників

Дегустацї відбудуться 11-12 березня у Рівному, на базі готельно-ресторанного комплексу «Айвенго», де конкурс East European Beer Award отримав постійну прописку. Буде впроваджена попередня модерація для точного визначення пива в категорію. Організатори випустять методичні вказівники для більш глибокого розуміння принципів дегустації, з описом категорій, для виключення помилок в процесі дегустації та поліпшення якості оцінювання. Крім того, всі охочі матимуть нагоду освоїти навички професійної дегустації або прокачати свої скіли на спеціальному семінарі від Kyiv Beer Academy. Будуть детально на практиці розібрані правила дегустації, які увійшли в основу принципів оцінки на конкурсі. Дати будуть озвучені згодом. Адже вдосконалюючись сам, East European Beer Award 2020 потребує вдосконалення рівня пивних суддів.

До суддівської колегії запрошуються пивовари, технологи, власники пивоварних підприємств, представники торговельних мереж, барів, дегустатори, дистриб’ютори, пивні ентузіасти. Форма для попередньої реєстрації суддів

Завершуватиме другий день дегустацій, 12 березня, дружня вечеря для учасників та пивних суддів з обговоренням конкурсу, зразків, тенденцій. Адже East European Beer Award – не тільки конкурс, а й єдиний у країні майданчик для живої аналітики, масштабного зрізу ринку та обміну думками.

Церемонія нагородження IV Дегустаційного конкурсу East European Beer Award відбудеться через місяць, на IX Форумі пивоварів та рестораторів, який пройде 8 квітня 2020 року в Києві. Приймає заміський комплекс «Трипільське Сонце». Організатори підготують нові зразки нагород, в яких вказуватиметься назва пивоварні, категорія та назва переможного пиво. Це буде ще більш цінна нагорода, що стане справжньою прикрасою колекції призів пивоварень на довгі роки й ефективним інструментом для підвищення продажів продукції!

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті