Власнику про фінанси

Власнику про фінанси

Цей матеріал також доступний російською
Власнику про фінанси
Коли
10-12 липня 2020
Вартість
15 000 грн
Місце
Києво-Могилянська бізнес-школа
Організатор
Києво-Могилянська бізнес-школа

Аудитрія програми - власники та директорі компаній які:

  • Замислюються над тим, як побудувати фінансову систему так, щоб вона в режимі реального часу інформувала про стан бізнесу.
  • Планують налаштувати фінансову систему так, щоб вона своєчасно і з максимальною достовірністю сигналізувала про збої чи втрати ефективності.
  • Хочуть зробити фінансову систему максимально дружньою до власника, надаючи йому прості і зручні в користуванні інтерфейси.

Що дає програма :

  1. Розуміння фінансової звітності компанії, як інформаційної основи для розуміння результативності та стану компанії в цілому.
  2. Цілісну картину управлінського обліку, який є інформаційною основою для прийняття рішень та допомагає розібратися в тому, які продукти в портфелі фірми прибуткові, а які збиткові.
  3. Розуміння особливості сучасного бізнес-середовища і вимоги до системи управління фінансами, та як не «заморозити» власні гроші на довгий час, а забезпечити їх швидке повернення з прибутком.
  4. Сформоване поняття “поточного бюджетування” прибуткової діяльності компанії, що дає змогу ще до початку року зрозуміти і спрогнозувати «грошові» проблеми бізнесу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті