«Якщо ви у ямі, перше, що необхідно зробити — перестати копати», — так колись казав засновник Теорії обмежень Еліяху Голдратт. Та для цього треба зрозуміти, яку саме ви копаєте яму, і що рухає «лопатою» чи «екскаватором».
Коли проблема на виробництві не вирішується чи стає «хронічною», це означає, що компанія знаходиться у негативному циклі.
Прикладами негативних циклів у виробників під замовлення є зриви термінів чи велика кількість непланових прискорень; а у виробників на склад — чималі запаси готової продукції та «несподівані» акції мереж.
Як результат, бізнес стикається з дилемою: потужності є, але сировини чи матеріалів не вистачає для їхнього завантаження; чи склад повний, а немає що продавати. Ще один із наслідків негативних циклів — фінансова нестійкість компанії.
Під час вебінару з Андрієм Колотовим поговоримо про класичні негативні цикли, притаманні більшості виробництв. Андрій поділиться прикладами та розповість, як підходити до вирішення «хронічних» проблем у компанії. Також ви познайомитесь із методологією побудови Vicious Cycle за логікою Теорії обмежень.
Кому буде корисно відвідати:
- представникам виробничих компаній усіх типів, які відчувають, що опинились у негативному циклі;
- іншим учасникам ланцюгу постачання, які хочуть глибше зрозуміти правила, проблеми та політики виробників.